Madam Coco Ev Tekstil Modelleri

  • 27 Ağustos 2014
  • Madam Coco Ev Tekstil Modelleri için yorumlar kapalı
  • 12.845 kez görüntülendi.
Madam Coco Ev Tekstil Modelleri

Madam Coco ev tekstil ürünleri ile özellikle son dönemlerde yaptığı indirimler ve reklamlar sayesinde çok dikkat çekmektedir. Madam coco evlerinizde yumuşak bir esinti yaratmaktadır. Ev tekstil ürünleri kendine özgü çok özel tasarımlardan oluşmaktadır. Ev tekstil ile ilgili aradığınız her şeyi bulabileceğiniz aynı zamanda çok özel ve modern tasarımlardan oluşmaktadır. Madam koku parıs kokan dükkanların ışıltısını yansıtmaktadır. Madam coco bir çok mağazasının olmasının yanında internet sistemi sayesinde de çok fazla tercih edilen ve aynı zamanda kolay ulaşabilirliği sağlayan bir markadır. Birbirinden farklı modellerde nevresim takımı, pike takımı, havlu gibi bir çok aradığınız ev tekstil ürünlerinin bir arada kullanıldığı çok güzel ürünler olmaktadır. Ürünlerin yumuşaklığı sayesinde ipekler içinde yatıyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz kendinizi. Evlerde en çok kullanılan nevresim takımı modelleri arasında yer alan ve çeşit çeşit örnekleri olasının yanında evde birden fazla olması gereken bir tekstil ürünüdür. Son dönemlerin en moda rengi olan pembe renk madam coco sayesinde karşımıza çıkmaktadır. Üzerinde olan resi desenleri ile de hareket katılmaktadır.

Beyaz renk yastık ve çarşaf ile birlikte kombin yapılmaktadır. Madam coco 2014 pike modelinde ise gri ve beyaz renklerin bir arada kullanıldığı aynı zamanda ara ara üzerinde işlemelerin olduğu çok modern bir pike modeli ile ilgi çekmektedir. İçinizde çiçekler açsın isterseniz eğer pembe çiçek desenleri ile süslenmiş olan nevresim takımı çok kullanışlı aynı zamanda 2014 sezonunda çok tercih edilen modellerdendir. Madam coco markasının 2014 çok özel yumuşak havalı battaniye modeli gül kurusu renginde olan ve üzerinde beyaz eskitme tarzında olması ile battaniyenin ne kadar güzel olduğunu gösteren bir battaniyedir.

Resimlerin Büyük görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Damaks desen modası bu sezon her yerde uygulanmıştır. Yeni sezonda olan açık pembe üzerinde kabartılmış desenleri ile pike modelinde uygulanmıştır. Rengarenk yastık detayları ilede tamamlanan çok uyumlu bir pike takımı ile ilgi çekmektedir. Pudra pembesi havlu modeli aynı renginde üzerinde olan fiyonk detayları ile tamamlanmış ve çok sade ve şık bir hava yaratmaktadır. Madam coco ürünlerinden genellikle pastel renklerin bir arada kullanıldığı ve aynı renk tonlarının kullanıldığı çok güzel tekstil ürünleridir. Sevgili bayanlar aradığınız bütün evinizde ihtiyaç olan ürünleri madam coco mağazalarından sahip olabilir sizler ile paylaştığım resimleri inceleyerek seçim yapabilirsiniz.