Kadın Moda

Soley Havlu Modelleri

22.10.2014
6.220
Soley Havlu Modelleri

Tercihlerde ev tekstil ürünleri olunca kalitesi ve güzelliği ile ilk akla gelen soley sizler için yine soley havlu modellerinden oluşan ürünlerini hazırlamıştır. Sizler ihtiyaç duyduğunuz mutfak havluları veya el havluları şeklinde gönül rahatlığı ile seçimlerinizde yer verebileceksiniz. El havluları veya banyolarda sıkça kullanmış olduğunuz el havlularının kenar kısımlarına ise kendi zevkinize hitap edecek şekilde el işlerinden veya dantellerden örülen havlu kenarları ile farklılık kazandırabilirsiniz. Yani süslemeleri ister kendi örgü işlerinizi dahil ederek en zengin görünümüne kavuştura bileceğiniz gibi istersenizde sadece soleyin dizayn etmiş olduğu şıklık ile kullanabilirsiniz. Zaten mutfaklarda kullanılan mutfak havlularında en çok tasarlanan modellerde sade ve tek renk kullanılarak yapılmaktadır. Bu takım şeklinde hazırlanan havluların ise farklı renklerden oluşması sebebi ile takım olarak seçim yapıldığında adeta rengarenk soley havlularınıda elde edeceksiniz.

Ama banyolarda kullanılan el havlularında ise özellikle işlemelere ağırlık verilmiştir. Bu sebeplede mükemmel görünüm kazandırılmış ve bu şekilde sizlere sunulmuştur. Mesela ya kenar uçlarına gösterişli işlemeler yapılmış yada desenlerden faydalanılarak her renk hemde zenginlik verilmeye çalışılmıştır.

Sonuç olarak ise zaten hepsinde ve bütün ürünlerinde şıklığı bulmanız kaçınılmaz olacağından dolayı hangi modeli seçerseniz seçin yine zevkinize hitap ettiğini fark edeceksiniz. Özellikle havluların kenar kısımlarına uygulanan işlemeler olsun süslemeler olsun mükemmelliğini ve şıklığını her daim koruyacak şekilde dizayn edilmiştir. Çünkü uzun zaman zarfında kullanma şansınız olacağı için artık banyolarda ve mutfaklarda soley rüzgarı esecektir.
Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Örneğin çeyizleride göz ardı etmemesi ve çeyizlere özel tasarımlar da hazırlanması soncunda da bu sayede de artık çeyizlerde de soley şıklığını yakalayabileceksiniz. Örneğin yapılan çiçekler olsun yapraklar olsun bazen kurdele nakışı şeklinde uygulanmaya çalışılmış bazen de havlu üzerine işlenmeye özen gösterilmiştir. Çünkü her çeyizlik eşyası veya ürünü özellik içeren modellerden veya tasarımlardan oluşması gerektiğinden dolayı sizler de eminim en özel tasarımları dahil etmek isteyeceksinizdir. Bu sebeplerden dolayı sizler de gördüğünüz zaman bu şıklık ve fırsatlar kaçmaz diyorsanız mutlaka seçimlerde yer vermeli ve ister çeyizlere ister evlerinize bu güzelliklerden oluşan modelleri dahil etmeye çalışınız. Nedenlerini ise zaten soley havlularını görünce anlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.