Kadın Moda

Güpür Ve Fıransız Dantel Salon Takımı Modelleri

05.02.2015
14.071
Güpür Ve Fıransız Dantel Salon Takımı Modelleri

Salon takım modelleri çeyiz ve bayanların zaman zaman ev dekorasyonunu değiştirdiklerinde yenilenmesi gereken parçalardandır. Salon takımları eski zamanlarda dantel olarak örülen el emeği göz nuru olarak yapılırdı. Şimdiler de modern görünümü ile tercih edilen fransız dantel ve güpürden oluşan salon takımları yerini alıyor. Yeni nesil için çeyiz içinde bulundurulması olmazsa olmazlardan oluşan salon takımları büyük önem taşıyor. Genç kız çeyizlerinde mutlaka bir veya iki takım bulundurulur. Vazgeçilmez salon aksesuarları içinde yerine alan salon takımları bütünlük sağlayan ve şıklığı tamamlayan parçalardır. Salon takım modelleri doğru seçimleriniz ile salon odalarınızı daha gösterişli veya sade olarak dizayn edebilirsiniz. Fransız dantelin son zamanlarda tekstil ürünlerinde oldukça kullanılan aksesuarlar ve tamamlayıcı olarak karşımıza çıkıyor. Fransız dantelin ince tasarımları kalitesi ve bir çok alanda kullanılıyor olması onu diğer dantel ve güpür çeşitlerinden bir adım öne taşımayı başarmış. Güpür danteller kültürümüzü yansıtan çiçek motiflerini konu alan tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Güpür danteller renk farklılıkları ile daha da ön plana çıkıyor.

Yeni sezon onaltılı salon takım modelleri içinde birbirinden farklı ve yeni sezon perde ve mobilya renklerine uyumlu bir çok salon takım modeli arasından beğeneceğinizi umduğumuz modeller. Yeni sezon için tasarlanmış çeyizlik ve yenilenen salonlarda oldukça güzel duracak parçalardan bir tanesi küçük çiçek motifi renk atmayan damla inci taşlarla süslenmiş ve hareket kazandırılmış takım beyaz olması nedeniyle bir çok salon dekorasyonuna çok rahatlıkla uyum sağlayacaktır. Sade incisiz salon takımı modelleri arayanlar için sade ama kumaşa geçirilmiş Fransız danteli ile bütünlük kazandırılmış salon takımı kumaş ve dantel kombin yapılmış olması uzun süre kullanışlı olmasını sağlayacaktır. Küçük motiflerle karşımıza çıkan model çiçeklerle bezenmiş inci taşlarla tamamlanmış çiçek motifleri belirgin olan model ekru renk tercihi ile tamamlanmış.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Salon takımlarında farklı çiçek tasarımları görmek isteyenler için uzun dal ve farklı aralıklarla kondurulan çiçek motifleri ile bütünleşin model salonlarda oldukça güzel duracak modeller arasında. Güpür dantellerle tamamlanmış salon takım modelleri arasında dal dal oluşturulmuş çiçek desenli yaprakları belirgin ve küçük boncuklarla işlenmiş tasarım salonlarda canlılık katacak modeller arasında. İnce tasarım arayanlar için çiçek motifleri ön plana çıkmış kapuçino renk sade işleme ile tamamlanmış salon takımı sadelik arayanlar için modern görünümlü takımlar arasında yerini alıyor. Papatya renklerinden oluşan papatya salon takımı çiçek bezeli bir salon takımı döşemek isteyenler için hazırlanmış.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.