Lc Waikiki Genç Kız Elbise Modelleri

  • 04 Şubat 2015
  • Lc Waikiki Genç Kız Elbise Modelleri için yorumlar kapalı
  • 13.144 kez görüntülendi.
Lc Waikiki Genç Kız Elbise Modelleri

Lc waikiki her yaşa uygun kıyafet tasarımları ile her geçen gün büyümeye devam ediyor. Genç kızlar öyle her şeyi beğenip giymeyen yaşa gelince seçim yapmaları da zorlaşır. Genç kız koleksiyonu ile kızların tüm ihtiyaçlarına cevap olacak tasarımları ile lc waikiki mağazalarına mutlaka göz atmalısınız. Lc waikiki mağazalarında genç kız elbise modelleri ile kızların yeni sezon ve mevsimlik olarak tercih edebileceği bir çok model ile seçenekler hazırlanmış. Genç kız elbise modelleri tarzı oluşturulmuş ve dantel elbise tasarımları ile tercihi zor seçimler hazırlanmış. Genç kızlar günlük olarak penye kumaş ile tasarlanmış elbise modelleri ile rahatlığı ve şıklığı yakalayabilirler. Genç kız elbise modelleri çiçekli olmaktan yavaş yavaş çıkıp daha modern ve tasarım elbise modelleri ile karşımıza çıkıyor. Çiçek desenli siyah renk üzeri renkli oluşan kemerli elbise modeli günlük yaşam için oldukça rahat kullanım sağlayan modeller arasında. Deri detaylı biyeli kahve renk olarak tasarlanmış elbise bahar mevsiminde alta badilerle ve çoraplarla çok şık kombin oluşturulabilir. Lc waikiki mağazalarında bir çok elbise modelleri arasında dantel tasarımları oldukça tarz sahibi tasarımlarla karşımıza çıkıyor.

Lc waikiki genç kız dantel elbise modelleri içinde bebe yaka işlemeli bel kemerli sıfır kollu elbise modeli tasarımı ile genç kızların çok beğeneceği modeller arasında. Çiçek desenli bel kemer fiyonk detaylı beyaz ve fuşya renk canlılığı ile genç kızların renkli dünyaları için tasarlanmış modeller arasında yerini alıyor.
Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Kot ön düğmeli sıfır kol tasarımı ile tamamlanmış bel lastikli elbise modeli spor giyinmeyi sevenler için. Genç kız tasarımları arasında sitil sahibi olan alt kot üstü dantel tasarlanmış diz üstü biten boy detayı oldukça kullanışlı olmasını ön plana çıkarmış. Spor elbise modelleri arasında ön baskılı iki renkli etek ucu dantel detaylı günlük yaşamda rahat kullanılabilecek modellerden. Sıfır kol dantel tasarımlı pembe renk tercih edilmiş elbise modeli gece ve gündüz olarak kullanılabilir. Siyah kol çizgili elbise modeli üstte farklı tişört ile kombin yapılarak kullanabilirler. Grı renk elbise modeli beyaz siyah renklerle hareket katılmış spor olarak tasarlanmış günlük yaşam için uygun elbise modelleri arasında. İkili olarak tasarlanmış farklı elbise modelleri arasında yerini alan etek tüllü üst gri renk love baskılı üstü bol kesim ve alt tül ile ahenk kazanan tasarım genç kız elbise modeli tarz sahibi olmak isteyen genç kızların tercihi olacak.