Kadın Moda

Bayan Nişan Ayakkabısı Modelleri

22.07.2014
4.926
Bayan Nişan Ayakkabısı Modelleri

Bazen özel günlerde istediğimiz ve zevkimize hitap edecek özelliklerde ayakkabı modellerini bulmakta zorlanmaktayız. İşte bunlardan biriside kuşkusuzki bayan nişan ayakkabısı modelleri diyebiliriz. Çünkü artık günümüzde nişan kıyafetlerinin her tarzına uygun bulabilmek biraz daha zor hal almaktadır. Ama son tasarımlar içerisinde yer alan bu nişan ayakkabılarında her renk ve her tonda kullanılmaya çalışıldığından dolayı bir çok farklı renkler gibi her renk tonunun en iyi şekilde kullanılması sonucunda gönlünüzce tercih yapabileceğiniz gibi nişan kıyafetlerinede en uyumlu modeli tercih edebileceksiniz. Çünkü mesela seçilen bir nişan elbisesi sadece koyu renk yapılmadığından dolayı bunların yanı sıra açık tonlarındanda oluşan tasarımlar hazırlanmaktadır. İşte bu nedenlede örneğin pembe veya yeşil rengi düşünürseniz bir çok ayrı yarı renk tonları kullanılmasından dolayı hazırlanan nişan ayakkabılarında bulabilme olanağını elde edebileceksiniz.

Zaten bu tasarımların en özel ayakkabısı olması sonucundada her tarzda muhakkak muhteşem görünümde topuklar yapılmaya çalışılmış ve bu uygulanan topuklar sayesinde daha zarif ve daha estetik bir güzelliğe kavuşmanız kolay bir hal almıştır. Sezon sezon her model değişeceğini düşünürseniz her sezona ayrı bir stil ve ayrı bir model yaratmak adına değişimlerde yapılmaktadır. Mesela ince topukları her sezonda görme şansını bulabileceğiniz gibi kalın veya platform topuklarıda aynı kataloglarda karşılaşabileceksiniz. Birazda özelliğini ayakkabıların üzerine yapılan süslemelerden alan modellerde göze ve zevke hitap edecek şekilde sonlandırmayı başarmışlardır. Şöyle ki örneğin ayakkabı renginden oluşan kurdeleler veya satenler ile çok şık güller ve motifler harika düzeyde yapılarak üzerine yerleştirilmiştir.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bu sayede de daha özel olması kaçınılmaz olmaktadır. Bazen ise gelin veya damat figürleri de ilave edilmiş ve desen olsun resimleme olsun bu şekilde dizayn edilmek istenmiştir. Ayrıca taşların parlaklığı ve ışıltısı da unutulmadan bu nişan ayakkabılarında kullanılmaya çalışılmıştır. Başka özellikler arasanız bağlama şeklini söyleyebiliriz. Çünkü ayakkabıların şıklığı kadar görünümü de şıklığı bulmasına yardımcı olacağından dolayı genelde kayış bağlama veya ayaktan geçmeli stiller olsada kurdeleler veya kayışlar ile bilekten bağlama şekli verilmesinden dolayı zarafeti bulması hiç şüphesiz ki muhteşem görünmesine yardımcı olmuştur. Bu nedenlede bu modeller olması sayesinde hem zevklere uyumlu hemde kıyafetler ile ahengi yakalayan en yeni nişan ayakkabı tasarımları olarak hazırlanmıştır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.