Gelinlik Ayakkabısı Modelleri

  • 29 Ağustos 2017
  • Gelinlik Ayakkabısı Modelleri için yorumlar kapalı
  • 5.188 kez görüntülendi.
Gelinlik Ayakkabısı Modelleri

Nihayet beklediğiniz o gün geldi. Kısa süre sonra evleniyorsunuz ve doğal olarak her şeyin en güzelini istiyorsunuz. En önemli detayları hallettiniz ve nihayet gelinliğinizi seçtiniz.’’ Evet, işin çoğu bitti sayılır.’’ diye düşünüyorsanız yanılanlardansınız demektir. Çünkü bütün vücudunuzu taşıyan o güzel ayaklarınıza haksızlık ediyorsunuz. Oysa o ayaklar bu koşuşturmada neler çeker neler! Düğüne kadar ayrı, düğünde ayrı hırpalanır. Şişer, çatlar, patlar yine de bana mısın demez. O yüzden bugün hep beraber onlara hak ettiği değeri verelim ve hayatınızın en önemli gününde hem şık, hem zarif hem de rahat olanı araştıralım. Yeni gelinler gerçekten çok şanslı. İnanılmaz güzel gelinlik ayakkabıları ve bol bol seçenekleri var. Bakmaya doyamıyor, giymeye kıyamıyorsunuz. Git gide artan çeşitlilik içerisinde galiba kendi içinde gruplara ayırarak anlatmak en doğrusu olacaktır. Sandalet Gelinlik Ayakkabıları: Deniz kıyısında tercih edilen modellerdir. Son zamanlarda hayallerinizi bile zorlayacak modellere rastlayabilirsiniz. Çiçekli, dantelli, taşlı, boncuklu çeşitleri mevcut olmakla birlikte ayağınızdan bacağınızın üstüne kadar devam eden bazı modelleri de görmeniz mümkün. Babet Gelinlik Ayakkabıları: Genelde kır düğünlerinde tercih ediliyor. Ayrıca gelinler normal düğünlerde ayağı fazla ağrımaması için ikinci ayakkabı alternatifi olarak da tercih edebiliyor.

Normal babetlerde olduğu gibi düztabanlı veya çok küçük topuklu modeller bulabilirsiniz. Sandalet türü modellere göre daha fazla çeşidi vardır. Şeffaf, kurdeleli, boncuklu, dantelli, bilekten, çiçekli, taşlı, incili vb. yazabildiklerimden birkaçı diyebiliriz. Bundan çok daha fazla çeşit bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Görsellerimizde bazı örnekleri görebilirsiniz.

Açık ve Topuklu Gelinlik Ayakkabıları: Bayanların özellikle yaz aylarında daha çok tercih ettikleri, cazibesine dayanamayıp geceyi o topuklarla geçirmeye göze aldıkları modeller arasındadır. Çeşitlilik konusunda neredeyse zirveye oturabilir diyebiliriz. O kadar farklı model var ki hangisinden bahsetsek bilemedim. Topukta işlemeli, şeffaf, kurdeleli, taşlı, dantelli, incili, tüllü, şeritli, çapraz bantlı, çiçekli, parlak, mat… Kapalı ve Topuklu Gelinlik Ayakkabıları: Bu modeller en yaygın ve her mevsim kullanıldığı için farklı model çeşitlerinde birinciliği hak ediyorlar.. O kadar fazla çeşit var ki yazmakla anlatılabilecek gibi değil. Farklı modellerin fotoğrafları sitemizde bulabilirsiniz.