Duvar Sticker Modelleri

  • 27 Kasım 2013
  • Duvar Sticker Modelleri için yorumlar kapalı
  • 5.926 kez görüntülendi.
Duvar Sticker Modelleri

Sevgili okurlarımız sizlere yeni bir konu sunmaktayız. Her bayan duvarlarının hareketli olmasını istemektedirler. Hareketli duvarlar sayesinde evlerinizi daha modern yapacak olan tasarımlardan oluşacaktır. Evinize ve tarzınıza uygun olan duvar sticker modelleri ile çok hareketli bir odalara sahip olabilirsiniz. Duvar sticker modelleri birbirinden modern tarzda olan tasarımlar ile her zaman beğenileri kesinlikle kazanmış olmaktadır. Duvar sticker modelleri farklı modellerde olan ve renk seçeneklerinden olan çok güzel tasarımlar olmaktadır. Genellikle daha mat renklerde olan duvar sticker örnekleri ile kesinlikle beğenileri kazanmayı başarmaktadır. Duvar sticker modelleri aynı zamanda ağaç ve hayvan figürlerini çok fazla bir şekilde barındırmış olmaktadır. Durum bu şekilde olunca farklı modellerde olan tasarımlar ile evlerinizi hareketli bir hale getirebilirsiniz. Sonbahar havası andıran bir ağaç detayı ile evlerinize tam sonbahar yaprak dökümünü anımsatan bir duvar stıcker modeli ile odalarınızda bahar esintisi yaratabilirdiniz.

Genç kızların evlerinde çok sıra dışı detaylar olmaktadır. Bayanları anımsatan çok güzel detayları olan duvar sticker modelleri ile duvarlarında çamaşır askısı detayı olan ve iç çamaşırları ile hareket katılmış modern bir tasarım olmaktadır. Renkli bir duvarınız var ise beyaz bir çiçek açmış ağaç detayı üzerinde baykuş detayı olan ve aynı zamanda çiçeklerin döküldüğünü gösteren çok güzel bir detay ile tamamlanmış bir ağaç detayı olmaktadır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Aşk dolu olan duvar sticker modellerini evinizin her yerinde rahatlıkla kullanabilme imkanınız olmaktadır. İki tane kedicik detayı olan sticker çoğu evde karşımıza çıkan modern bir tasarım olmaktadır. Şıklıkları ile aynı zamanda aşk kokulu olması ilede dikkat çekici olmaktadır. Kırmızı bir duvar üzerinde köpek gezdiren bir bayan olması çok güzel bir çekicilik katmış olmaktadır duvarlara. Kelebek detayları da çok aşırı derecede tercih edilmektedir. Renkli uçan kelebek detayları ile modern bir duvar oluşturabilirsiniz. Siyah bir ağaç dalı üzerinde olan turuncu kuş detayı ve turuncu kalpler ile süslenmiş olması çok güzel bir tasarımı sunmuş olmaktadır. Yeşil salkımlı şekilde olan salkım detayı ile tamamlanmış çok güzel bir duvar sticker modeli hem sade hemde çok güzel bir sticker modeli olmaktadır. Duvar sticker modelleri çok güzel tasarımlardan oluşmaktadır. Kesinlikle çok modern tasarımlardan oluşmaktadır. Sizlerde birbirinden farklı modellerde olan evlerinize göre olan duvar sticker tasarımları ile kesinlikle beğenileri kazanmayı başarmaktadır. Resimleri inceleyerek seçimlerinizi ona göre yapmanızı önermekteyiz.