Zara Bayan Çanta Modelleri

  • 15 Kasım 2014
  • Zara Bayan Çanta Modelleri için yorumlar kapalı
  • 6.719 kez görüntülendi.
Zara Bayan Çanta Modelleri

Zara markasının 2015 bayan çanta modelleri birbirinden farklı tasarımlar ile beğenileri kazanmaktadır. Çanta bayanların en vazgeçilmez detayları arasında yer almıştır. Aynı zamanda birbirinden farklı modern tasarımlar çantalarda deri şıklığı kesinlikle zara tasarımlarında buluşmaktadır. Kaliteden vazgeçmem zara benim içim bir marka derseniz yeni sezon tasarımları tam sizlere göre olan yeni trend modası tasarlanan ve her kıyafetinize uygun trend tasarımlardır. Bayan çanta tasarımları kullanım yerine göre tercih edebileceğiniz çanta örnekleri ile her zaman dikkat çekecektir. Durum bu şekilde olunca birbirinden farklı örneklerde olan çok çeşitli çanta tasarımları ile değer kazanmaktadır. Zara çanta tasarımları pörtföy ve günlük yaşantınızda kullanacağınız çok havalı ve modern olan çanta tasarımları arasında yer almıştır. Durum bu şekilde olunca birbirinden farklı bayan çanta tasarımlarını incelemenizi önermekteyiz. Zara el çanta tasarımları yılan derisi olan üst detayı kahverengi ve alt detayı ise siyah olan çok havalı çanta tasarımı günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz çok havalı ve havanıza kesinlikle hava katacak bir çanta tasarımıdır. Çanta değilde sadece cüzdan kullanmak isterseniz eğer kesinlikle kullanabileceğiniz bir çanta modelidir. Otantik desenli olan üzeri bordo ve siyah desenleri uygulanan çok şık duran yeni sezon tasarımlarından olacaktır.

Desenli olması tek renk kıyafetlerde kombinlenecek yeni trend tasarımıdır. Bu yılın modası olan deri şeklinde tasarlanmış aynı zamanda mini sap detayı olan çok havalı yeni trend tasarımlarındandır. Deri şıklığı yansıtacak modern ve şık trend tasarımlarından olacaktır. Siyah kapitone detaylı olan kare çanta modeli hem mini sapı hemde uzun sap detayı sayesinde iki yönlü kullanma imkanı olacaktır. Durum bu şekilde olunca çok yönlü olduğundan bayanların tercihleri arasında yer alacaktır. Kare el çanta modelinin üzerine kelebek detayları ile kombinlenen içinizde kelebekler uçuyor gibi bir hava yaratan yeni sezon tasarımlarından olmaktadır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Kelebek desenleri boy boy şekilde uygulanmış ve kombinlenmiş çok modern bir çanta tasarımıdır. Leopar şıklığı her zaman kullanılmaktadır. Leopar desenlerin çanta modellerinde çok uygulanan modern tasarımlarıdır. Koyu kahverengi deriden yapılmış 2014-2015 deri şıklığı ve ön detaylarında olan püskül detayları hava katacaktır. Günlük yaşantınızda salaş bir tarzınız var ise kesinlikle bu tarz çanta tercih edeceksiniz. Siyah deri kare sırt çanta modeli çok rahat ve kullanışlı olan çok havalı ve modern bir çanta tasarımıdır. Özellikel genç kızların çok tercih edeceği ve yeni sezonda da çok moda olacak olan zara bayan deri çanta tasarımdır.