Baharlık Bayan Çanta Modelleri

  • 26 Mart 2014
  • Baharlık Bayan Çanta Modelleri için yorumlar kapalı
  • 4.032 kez görüntülendi.
Baharlık Bayan Çanta Modelleri

Her sezona uyum sağlayacak çanta ile özel şıklıklar kazanmayı başaran hanımlar bu bahar sezonunun açılması sebebi ile baharlık bayan çanta modellerinden seçimlerinde yer vermeye çalışmaktadırlar. Çünkü kış sezonunda veya yaz sezonlarında tercih edeceğiniz çantaların bu sezonlara özgü olmasından dolayı bahara daha özen içerisinde yapıldığı gibi adeta baharı bu çantalara yansıtmayı amaçlamışlardır. Şöyle ki desen itibari ile çiçeklere öncelik tanınmaktadır. Nedeni ise bahar demek eşittir çiçekler olacağından dolayı emin sizlerde bu sezonda üzerinizde harika şekilde desenlenen çiçeklerden olmasını arzu ederseniz. Bu baharlık çantaların genelin de deriden, süetten veya farlılık sağlayacak başka stillerde göreceğiniz gibi özellikle el yapımı çantaları da bir gözden geçirerek değerlendirmeniz gerekmektedir. Çünkü bu el yapımı baharlık çantaları hem el yapımı olmasından dolayı hem de verilen tarz nedeni ile farklılığını kanıtlamış olmaktadır. Bu sebeple de hanımların çoğunluğu bu tarz çantaları bahar aylarında sıkça tercih etmek istemektedirler. Yapım aşamasında ise kumaşlara veya derilere yer verilmiştir. Ayrıca unların üzerlerine ya kendi emeklerinden oluşan el işleri veya aksesuarlar ilave edilerek daha zengin görünümler içerisinde bulunmalarına özen göstermelerinden dolayı muhteşemliği yakalamayı başaran stiller hazırlamışlardır. Zengin bir içeriğinin olmasından dolay ise ister el çantası ister omuz çantası veya portföy çanta olarak ayrı ayrı tasarlanarak bayanların zevklerine hitap edecek şekilde dizayn etmişlerdir.

Aksesuar denilince ilk akla gelen şüphesiz ki zımbalar veya saçaklar olacağından dolayı bunlar ile harikalar yaratmayı başarmışlardır. Ayrıca ister kumaş ile yapılanlarda olsun ister derilerden veya farklı tarzlarda olsun muhakkak zımbalar ile zenginleştirilerek kusursuz baharlık çanta modellerini yaratmışlardır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Artık sizlerde bu bahar sezonunda en şık ve en gösterişli çantalardan yana tercih yapmayı düşünüyorsanız hiç vakit kaybetmeden en kısa zaman da bu muhteşemliklerden oluşan çantalar ile kendinize ayrıcalık tanıyarak kombinlerinizi tamamlamak amacı ile seçebileceksiniz. Şekil olarak ise mesela yuvarlak şekillerde kare dikdörtgen biçimin de bulma şansınız olacaktır. Ayrıca bazıları sadeliği yansıtacak stilde olduğu gibi bazılarının üzerine ise aksesuarlar yardımı ile gösterişli tarzlar elde edilmesi sonucunda adeta en şık kombinleri yaratmanıza yardımcı olacaktır. Yani sezonu gelmişken en doğru çanta tercihi yapmayı arzu ediyorsanız işte bu imkanlardan faydalanmanın tam zamanıdır diyebiliriz.