Kadın Moda

Bayan Penye Bluz Modelleri

14.07.2014
4.483
Bayan Penye Bluz Modelleri

Yaz veya kış sezonunda muhakkak bluzların büyük ölçüde yer almasından dolayı her bayana hitap etmeyi başaran bayan giyim stillerinin oluşmasını sağlamıştır. Bu nedenle bir çok özelliğe sahip olan penyeleride başarılı bir şekilde bu bluzlara uyarlamalarından dolayı çeşit çeşit ve model model görmenize müsaade eden bayan penye bluz modellerinin şıklığını göreceksiniz. Penye kumaşın bir çok özellikleri bulunmasından dolayı olsa gerek kullanılan kesimler de geniş kesimlerden oluşan bluzlar şeklinde tasarımları sunmaktadırlar. Mesela özellikle yazlık bluzlarda penyelere nitelikler kazandırmak amacı ile yarasa kollar hepimizin en çok rahat ettiği bluzları oluşturmasından dolayı bu yaz sezonunda da sıkça karşınıza gelmesine vesile olacaktır. bu nedenlede rahatlığın diğer adresi olan geniş yakalar gibi düşük omuzlarında yer almasından dolayı sizleri daha özel kılacak stillerin üzerinizde yansımasına olanak sağlayacaktır. Dar kesimler tahmin edeceğiniz dibi sportif görünüm sergileyen spor bluzların yaratılmasına imkan tanımıştır. Ama dar kesimli olmasına rağmen yine de bir şıklık yansıtmasına yardımcı olması amacı ile ya fırfırlardan yararlanılmış yada farklı aksesuarlardan oluşan süslemeler şeklinde tamamlanmıştır. En çok süslemeler ise genellikle kollar da yapılmıştır.

Örneğin kollar düzenli şekilde katlanarak ya penye kumaş ile bant şeklinde tamamlanmış yada düğmeler ile sonlandırılmak istenmiştir. Ayrıca işlemelerden ve dantellerden kazandırılan şıklıklardan geri kalmamak adına bu tarzdan oluşan ve hazırlanan penye bluzlarıda görme imkanını bulacaksınız. Böylece her anlam da kusursuz sunabilecek düzeyde hazırlanması sizlerede eksiksiz bir güzelliği yakalamanıza fırsat tanıyacak ve üzerinizde her zaman görme imkanını sunacaktır. Şimdi ise yaz sezonlarında sıkça görmüş olduğumuz yırtmaçlı kollar adeta trendin yaratılmasına ve moda oluşturmasına vesile olmasından dolayı her yaşta ki bayanın aradığı tarzda bluzları oluşturacaktır. Ayrıca seçilen renklerde gözlere dikkat çekici bir güzellik yansıtmasının yanı sıra seçilen renk ile renk kazandırarak sizlere şıklığı yakalamanıza fırsat tanıyacağı için bu modeller kaçmaz diyebiliriz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Farklılık yaratanlar ise bağcıklar ile süslenmesinin yanı sıra bağcıkların kazandırdığı estetik güzellikler ile daha hoş görüneceğinizden emin olabilirsiniz. Örneğin uzun tarzdan oluşan ve birazcık ta olsa tunik buzlar andıran stilleri kemerler ile tamamladığınız takdirde daha şık olacak ve mükemmellik kazanacaksınız. Yani ister tunik stilinde ister mini veya spor bluzlar sayesinde şıklığı yakalamak oldukça kolay olacaktır. Desenli penye bluzların olması da zenginlik ve renk kazandırmayı ihmal etmemektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.