Bambi Bayan Babet Modelleri

  • 25 Eylül 2013
  • Bambi Bayan Babet Modelleri için yorumlar kapalı
  • 6.434 kez görüntülendi.
Bambi Bayan Babet Modelleri

Bambi markasının geçmişi 1961 yıllarına faaliyete bulunmuş olmaktadır. Yaklaşık olarak 61 den fazla mağazası olan ve gelişimine devam edecek olmaktadır. Kesinlikle farklı renklerin bir arada kullanılmış olduğu çok güzel bambi babetler ile kullanışlı olması ile de kesinlikle beğenileri toplamış olmaktadır. Kesinlikle birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip olan aynı zamanda beğenileri ve dikkatleri kesinlikle kazanmayı başarmış olmaktadır. Babet modelleri çok rahat olduğundan dolayı çoğu bayan tarafından çok fazla bir şekilde tercihe dilmiş olmaktadır. Bambi markası çok fazla yaş grubuna hitap etmektedir aslında. Her yaşta bayanın aradığı her babet modelini bulabileceği tasarımlardan oluşmaktadır. Bambi tasarımları şıklıkları ve aynı zamanda modern yapıları ile kesinlikle ilgiyi üzerine çekmeyi başarmış olmaktadır. Renklerin birbiri ile uyumu ve şıklığı kesinlikle tartışılmaz bir durum olmaktadır. Yaz ve kış hiç durmadan her zaman babet modelleri ile ayaklarınızda şıklık yaratabilme ihtimalınız kesinlikle olmaktadır. Sizler ile paylaşılan bambi bayan babet modellerini inceleyip seçimleriniz konusunda kesin olmanızı önermekteyiz.

Bambi tasarımları arasında yer alan siyah babet modeli ön detayında sarı renk parlak detayları ile oluşan oval şekilde gelen bir model olmaktadır. Siyah rengin ne kadar şık olduğunu gösteren ve aynı zamanda çok beğenilen bir yeni sezon babet modeline örnek olmaktadır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Siyah babet örnekleri genellikle çok fazla kullanılan bir babet tasarımları arasında yer almış olmaktadır. Yeşil süt bir ayakkabı modeli sivri burun şeklinde olan ve önden fiyonk detayı ile tamamlanmış olan bir bayan bambi babet modeline kesinlikle örnek olmaktadır. Sivri burun detayı ve yeşil renk olması ile de kesinlikle çok güzel olan bir babet tasarımı olmaktadır. Fiyonk detayı ile de tam anlamı ile dikkatleri çekmiş olmaktadır.