Kadın Moda

Kışlık Gelinlik Ayakkabı Modelleri

23.12.2014
6.855
Kışlık Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Kış mevsiminde gelin olmak ayrı güzellik taşır aslında. Bir çok kişi yaz aylarını tercih etsede kış mevsimi düğün yapanlarda oldukça fazla. Kış mevsimi düğün yapacaklar gelinlik aksesuar ve bir çok detayı kış mevsimine göre hazırlarlar bunların için de en önemlilerinden bir tanesi de gelin aykkabısıdır. Yaz aylarında bir çok model ve seçenek fazla olması şaşırtmasın sizleri artık birçok markada kış gelinleri için çok güzel bot,çizme,yarım bot,ve dantelli, taşlı tasarımlara imza atmış durumdalar. Kışın gelin olacakların ayakları artık üşümeyecek. Gelinlik kışlık modelleri ile hem şıklık hemde rahatlık bir arada sunulmuş.Kış mevsiminde evlenecek olanları birden çok model seçenek ile kış gelini olmanın keyfini çıkarmak size kalmış. Kış mevsimi için bir çok seçenek var ama hangisi kullanmada ve karasız kaldıysanız işte sizlerin seçimlerini kolaylaştıracak birkaç gelinlik kışlık ayakkabı modelleri. Ayakkabı modellerinde beyaz ve kırık beyaz hakim olan gelinlik botlarında sadece o güne özel olmasının yanında günlük hayatta da kullanabileceğiniz bir çok model var. Gelinlik ayakkabı modellerinde bilek botlar hemen ön plana çıkan ve modern görünümü ile gelinlerin ayaklarına çok yakışacak.

Bilekte botlar kürklü olarak tasarlanmış ve gelinliğinizin altında bile fark edilecek altına kız arkadaşlarınızın ismini yazmayı da unutmayın. Gelinlik ayakkabınız değişik olsun isteyenler ve ben fark yaratmak istiyorum diyenler için tüylü ve düz taban yarım bota ne dersiniz. Dantel detaylı bot tam bir zerafeti andırsada gelinlikle bir bütün sağlayacağı kesin. Gelinliklerinizin üstüne kürk almayı veya tüylü ceket giymeyi düşünenler ayakkabı seçiminiz için yanları kürk detaylı olanları tercih etmeniz çok doğru olacaktır. Parıltılı ayakkabı modeli taşlı gelinliklerin altında rahatça kullanabileceğiniz bir model. Gelinlik ayakkabı modelleri içinde uzun bot tercih edecekler için deri ve düz sade ayakkabı modeli seçenekler arasında yer alıyor.

 Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Çiceklerle süslenmiş platform topuk ayakkabı kış mevsiminde gelinliklerin altında bütünleyen modeller arasında. Dantel detaylı yarım bot hem gelinlikle hemde beyaz rengi ile bir bütün oluşturabileceğiniz ayakkabı modelleri içinde yer alıyor. Düz beyaz gelinlik ayakkabı modelleri arasında hem spor hemde dantelli modelleri bulabilecek ve gelinlik altında harika duracak ayakkabı modelleri içinde yer alan modelden sadece bir kaçı. Kışın gelin ayakkabı modelleri arasında uzun bot metal düğmeli ve topuk kalın olması hem rahatlık hemde şıklık sunan modeller arasında. Kışlık gelinlik ayakkabı modelleri arasında birkaçı bunlar sadece en doğru seçimi yapmanız dileğiyle.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.