Kısa Saç Kesim Modelleri & Kısa Saçlı Bayanlar Hangi Takıları Tercih Etmeli

  • 10 Eylül 2015
  • Kısa Saç Kesim Modelleri & Kısa Saçlı Bayanlar Hangi Takıları Tercih Etmeli için yorumlar kapalı
  • 9.305 kez görüntülendi.
Kısa Saç Kesim Modelleri & Kısa Saçlı Bayanlar Hangi Takıları Tercih Etmeli

Kısa saçları her kadına yakışmaz ama bazen gördüğümüz bayanlarda öylesine hoşumuza gider ve beğeniriz özellikle modada yön veren ünlü şarkıcılar sinema oyuncuları vs peki sizlere gider mi yüz hatlarınıza göre karar vermek kadar ten renginize uyumu da önemli oluyor saçlara renk ten uyumu ve saçların modeli yüzünüzü tamamlamalı yoksa saç kestirmeniz tam bir fiyaskoyla sonuçlanır. Kısa saçlara karar vermek kadar zor bir şey yoktur kestirmek hem iyi olabiliyor veya sonrasında pişmanlıklar yaratabilir onun için en doğru zamanda verdiğiniz kararı tekrar gözden geçirin.2015 yılı bir çok modeli yedi bitirdi diyebiliriz biz kadınlar yenilikleri sevdiğimiz kadar yeniliklere karar vermekte de oldukça zorlanıyoruz. 2015 yılında saç sitilleri uzun saçlar boy göstermiş gibi görünse de özellikle genç kızların ve genç görünmek isteyenlerin tercihi kısa saçlar oldu yaz aylarında bakımı kolay kurulama ve uzun süre saçları ile ilgilenmek istemeyenler kısa saçlara karar veremeyenlere işte yüz şeklinize göre karar vereceğiniz kısa saç modelleri.

Kısa saç kesimlerinde özellikle genç kızların çok tuttuğu modeller arasında alt kazıtmalı üstü kısa veya tek taraf olabildiğince kısa diğer tarata küt kesim yapılan modeller çok tutuluyor. Yüzünüzün oval, uzun, veya yuvarlak yüzlü oluşunuzu göz önünde bulundurmanızda büyük fayda var. Kısa saçlarınızı boya yaptırmak zorunda olmadan renginden memnunsanız kullanmak daha avantajlı olacaktır renk verdirmek istiyorsanız illa ki yapacağınız uç kısımlarına tebeşir ile renklendirmek, uçlarına ışıltı attırmak, balyaj yaptırabilirsiniz. Kısa saçlı olmak avantajlıdır ama siz doğru kullanıp onu kıyafetleriniz ile destekleyin kısa kazıtılmış saçlara hangi takılar kullanılmalı diyenler sıklıkla duyuyoruz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Kısa saçların modelleri arasında kalın saçlara sahipseniz eğer modellerdeki gibi kalın saçlara yönelik modellere göz atabilirsiniz. Kısa saçlı olmanın verdiği rahatlıkla sizde kısa sürede saçlarınızı yapıp günlük hayata kısa sürede hazırlanabilirsiniz kısa saçlarınızın kesimine göre yapmanız, yıkamanız, ve model vermeniz oldukça kolaylaşacak. Kısa saçlı bayanlar saç oranlarına göre nasıl takıları tercih etmeli sorunuza cevap işte uzmanından geliyor sizde şıklığınızı tamamlayacak aksesuarları.