Yazlık Bayan İşlemeli Abiye Elbise Modelleri

  • 22 Haziran 2014
  • Yazlık Bayan İşlemeli Abiye Elbise Modelleri için yorumlar kapalı
  • 8.364 kez görüntülendi.
Yazlık Bayan İşlemeli Abiye Elbise Modelleri

Bayanlar için hazırlanan tasarımlarda uygulanmış olan işlemeler sayesinde çok zengin görünümlü abiye gelinlik modelleri hazırlanmaya devam edilmektedir. Çünkü bazı hanımlar ne kadarda olsa sadeliği yansıtan tasarımları seçmek isterlerse istesinler bu şık yazlık bayan işlemeli abiye elbise modelleri görünce kararlarında değişim yapmayı arzu etmektedirler. Nedeni ise bunların hem özel günler için tercih edilmiş olması hem de gösterişli olduğu kadar zarifliği de sizlere kazandırılması düşünülmesinden dolayı asla kusur sergilemeyen modellerden hazırlandığını zaten göreceksiniz. Hanımlara hazırlanan abiye elbiselerin de genel olarak düşünüldüğü zaman uzun şekilde yapılan ve üzeri dar kesimden oluşarak işlemeler ile sonlandırılmaktadır. Bu sayede de işlemeleri oluşturan aksesuarlardan taşlar olsun boncuklar veya dantel güpürleri eksiksiz olmasına da büyük katkı sağlamaktadır. Ama genç kızların en çok aradığı tarzları ise mini eteklerden oluşan abiye elbiseleri olmasından dolayı bu şekilde hazırlanmış tasarımlarıda sunmayı ihmal etmemişlerdir.

Bu sebeple de etekleri tüller olsun veya satenler olsun bu tarzda kabartılan ve onlara bir kuğu güzelliği sunmayı başaran modelleri sizlerde kendi adınıza tercih etmek isteyecekseniz. Çünkü her bayana hitap etmesi neticesinde sizlerin de aradığı ve belkide asla bulamadığı bir tarzı kesinlikle bu tasarımlar içerisinde bulma imkanına sahip olabilirsiniz. Saten kumaşların her sezonda kullanılması sonucunda her zaman ilgi çeken ve beğenileri kazanan modellerin yaratılması için oldukça fazla kullanılmaktadır.

Bu nedenle de mesela farklı ve parlak renk tonundan oluşan saten kumaşlar ile muhteşem abiye elbiseleri hazırlanmıştır. Mesela üzeri straplez kesimden yapılan ve üzeri işlemeler ile donatılan bir model düşünürseniz harikalığı sayesinde de mutlaka aranılan ve düşlenen bir şıklığı sizlere sunmasına fırsat tanımış olacaksınız.. Ayrıca bir dönem dökümlü elbiseleri gayet rahat bir şekilde abiye tarzına dönüştüren kesimler sayesinde muhteşem stiller yaratılmış idi.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Şimdi ise basenden bağcık yapılan ve üzeri dökümlü şekilde sonlandırılan yepyeni modeller ile nostalji bir şıklığı yakalama imkanınız olacaktır. Kısacası dekolteler olsun derin yırtmaçlar eklenmesi sonucunda zarafet içerisinde görünüm sergileyen modeller olsun kesinlikle bir şıklığı yakalamanızı sağlayacaktır. Ayrıca diğer tarzları da anı şekilde yani şıklık içerisinde hazırlanması sebebi ile özelliğini işlemelerden alan kusursuz abiyeleri bu sayede de elde etmiş olacaksınız. Bunların yanı sıra her bayana hitap etmesi de sizlere sunulan en büyük fırsat olarak değerlendirmenize olanak sağlayacaktır.