Kadın Moda

Beymen Yazlık Bayan Abiye Elbise Modelleri

09.06.2015
6.516
Beymen Yazlık Bayan Abiye Elbise Modelleri

Dünyanın en ünlü modacılarının buluşma noktası olan “Beymen” mağazacılıktan öte bir yerde ve konumda bulunuyor. Beymen, sadece kendi ürettikleri ile değil sayılı ve seçkin modacılar ile beraber hazırladıkları yeni sezon ürünler içinde bugün sizlerle bayan abiye elbise modellerinden sadece bir kaçını ancak seçebildim. Lüksü seven bayanlar Beymen’e diyebilirim ürünlerdeki zerafet işlemer ve tasarımcıların kendine özgü hazırladığı modeller bayanların abiye seçiminde büyük rol oynayacağa benziyor. İpek kumaşlardan tasarlanmış olan abiye modelleri işlemeleri kesim ve dikiş deki titiz çalışmalar abiyelerde kendini gösteriyor. Ünlü modacıların lüks hizmetini ayağınıza getiren Beymen, yeni 2015 yılı abiye koleksiyonu ile moda dünyasında ve dergilerde adından söz ettirmeyi de geri kalmıyor. Beymen abiye gelinlik modelleri ile büyülenmeye hazır olun. Abiyelerde tasarımcılar siyah modelleri gözler önünde diyebiliriz bir çok farklı tasarımcı siyahi ve ipek kumaşı tercih etmiş. Stella mccartney tasarımı olan ön dantel ve transparan olan abiye elbise dantel ile buluşmuş arka uzun ve tüm asaleti ile her kadının sahip olmak isteyeceği tarz bir abiye elbise olmuş. Beymen çatısı altında tasarımlarını bulacağınız bir diğer tasarımcı Herve Leger yeni sezon abiye elbise tasarımlarında mini boyları ve kullandığı kesim ve dikiş ve aksesuarları en doğru kullanan modacılar arasında mini elbise modellerinde dar kalıp ve etek bol kesimi ve sırt dekolteleri modayı üzerinizde taşıma fırsatını sizlere sunmuş.

Aidan Mattox, Beymen, mağazalarında tasarımlarını gördüğümüz ve isimlerden yazın renklerini öne çıkaran tasarımcı mavi abiye elbise modeli sırttaki dikiş ve ön taraftaki işlemeleri ve straplez kesimi ile özel geceleriniz için tercih edeceğiniz modellerden. Tasarımcıların yaptığı abiye elbise modellerinde renk seçeneğin olması ve sayılı abiye modellerinde iki veya üç renk olmasıda ayrıca giydiğiniz abiye elbise modelinin başka renk olmaması da ayrıcalıklarından birisi diyebiliriz. Üzerinizde hayranlık bırakacak Maria Lucia Hohan, tasarımı pudra rengi abiye elbise modeli üzerinize giydiniz anda sizi özel kılacak modellerden.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Emilyo Pucci, renkleri canlı ve ahenkli kumaş kesimleri ile yaza damgasını vuracak olan tasarımları arasında bulunan renkli abiye elbiselerine göz atmalısınız. Bayanların mini elbiseler dan olması yerine daha özgür tasarımları ile hayat veren tasarımcı Marchesa Notte, dantelli ve renkli bir yaz için tasarımlarına bakmanız yeterli olacaktır. Beymen, mağazalarında marka ve tasarımcılar sayısı bi hayli fazla olması ve seçmekte zorlanacağınız abiye elbise modelleri sizleri bekliyor. Beymen, dünya markalarını ve tasarımcılarını sizlerle buluşturmaya devam edecek uzun bir süre daha.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.