Kadın Moda

Tuzlu Baharatlı Damat Kahvesi Nasıl Yapılır & Nasıl Servis Yapılır?

11.09.2015
3.280
Tuzlu Baharatlı Damat Kahvesi Nasıl Yapılır & Nasıl Servis Yapılır?

İki gönül bir olunca samanlık seyran oluyor dedikleri kadar doğru bence çünkü ilk istemeden başlayan tuzlu kahveyi bile kusmadan içen sevgi dolu yürekler var yurdumda. Sevince oluyormuş meğer bir fincan kahvenin kırk yıl hatrı buradan mı çıkıyor ne şekerli kahvenin kırk yıl hatrı varsa bir fincan kahvenin hatrı bir ömür boyu demek oluyor. Kız istemeye karar verildiğinde kızların arasında bir fısıltı başlar kahveyi tuzlumu yapacaksın kızdan gelen cevap hep aynıdır evet ama nasıl yapılır diye merak edenlerdenseniz işte size bir fincan kahvenin bir ömürlük olması için yapılacak tuzlu kahve tarifi. Tuzlu kahve için yeni sezon isimli ve özel olarak yaptıracağınız damat kız isteme fincan modelleri tercih edin özel tasarım bir çok model var. Damat’a yapılacak acımasız kahve tarifi yapımı izlemek bile beni terletti kızlar azıcık insaf yahu kırk yıllık değil bu kahve ömürlük biliyorsanız ona göre. Bir ömür boyu evet denilecek ilk adım için yapılan kahve ve sunumunu izlemeye.

Videoları görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentilerimizin üzerine tıklayınız.

Tuzlu ve baharatlı kahve yapımı için gerekli malzemeler ve damat için yapılan espiri bir damat tepsisi içinde sunuma hazır olan kahve damadın işçitigi o an işte sonuç tatlı bitti hayırlı uğurlu olsun darısı tüm bekarlara.

Kız istemede yapılan kahve ve sunumu hemen, hemen aynı ama isteme anındaki samimiyet alileri şimdiden kaynaştırmış gelin ve damat heyecanı, tuzlu kahve yapılışı ve sunumu izlerken bile eğlendim darısı bekarlara.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.