Kadın Moda

Hayvan Dostlukları Ve Hayvanların Bebeklere Olan Sevgileri Mütiş

Hayvan Dostlukları Ve Hayvanların Bebeklere Olan Sevgileri Mütiş

Köpekler, kediler, kuşlar, balıklar, ve evde beslenebilen hayvanların çoğu evde yaşayan diğer hayvanlar ile zamanla uyum sağlarlar bağ olmasa da benimserler bu besleyenlerin çok hoşuna gider bazı anlar var dır ki gerçekten özel kareler ortaya çıkar o karelerden sizlere derlediklerimiz Kedi ve köpek gibi derler hani geçinemeyenler için aslında bu o kadar da gerçek değil neden mi şimdi sizlere paylaşacağım videolarda ve fotoğraflarda aslında bunun gerçek olmadığı açıkça var. Kedi ve köpekler yeri geliyor birbirinin yavrularına bile sahip çıkabiliyorlar birbirlerini sevmedikleri bir gerçek gibi görünse de aslında onlar biz insanlardan daha iyi anlaştıkları da görülüyor. Aynı ev sahibine veya komşu ilişkileri olan hayvanlar var aslında mahalle duvarları yüksek olmayan evlerde kedilerin çevikliği ve yüksek yerlerde gezme özelliği ile birçok yeri gezerler. Aynı evde yaşayanlar ise kendi sınırını bilseler de evdeki yaşayan bireyleri sahiplenirler onları hayatlarında bir parçası olarak kabul ederler fotoğraflarda gördüğünüz kareler onlara ait birbirinden sevimli dostlukları ile biz insanlara birazda gönderme yapıyor. Kedileri ve köpekleri bilmiyorum ama evde balık beslemek en zahmetsiz olanı diyebilirim sadece suyunu temizlemek kalıyor size tüy sorunu yok diyebiliriz ama onad elinize alıp sevemiyorsanız size tepki veremiyor balık hafızası yüzünden sanırım.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız.

Köpeklerin bebeklerle arası da pek iyidir bu arada bebek sahibi olanlar için tek yapması gereken ise köpeğin aşısını ve sürekli veteriner ile ilişkisinin iyi olması gerekiyor bebekler ile oynayan köpekler görünce sizde beslemek isteyebilirsiniz. Şirinlik arayanlar bunları izlemeniz yeterli bebeklerle hayvan dosluklarını en iyi anlatan bir video iyi seyirler.

Köpekler dişleri tehlikeli ama bu sanırım bebekler için geçerlı değil iş bebeklere gelince koskoca ısırgan ve zaman zaman vahşi olan köpekler bile masumiyetin ne demek olduğunu biliyor. Kedi köpeklerin bebekleri eğlendirdikleri kadar hiçbir şey eğlendiremez sanırım bu videolar bunu açıkça kanıtlıyor.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.