Tarık Ediz Abiye Elbise Modelleri

  • 06 Aralık 2014
  • Tarık Ediz Abiye Elbise Modelleri için yorumlar kapalı
  • 16.814 kez görüntülendi.
Tarık Ediz Abiye Elbise Modelleri

Tarık ediz yeni sezon koleksiyonundan söz ettirmektedir. bu sezonda romantik ürünler tasarlanmış ve yeni sezonda dikkati üzerine çekmektedir. Yeni sezon tasarımları gerçekten dikkat çekici ve zarif tasarımlardır. Tarık Ediz abiyelerini en iyi kumaşlardan ve en görkemli olarak tasarlayan ve aynı zamanda şıklıkları ve çekicilikleri ile dikkat çekecek abiye örnekleridir. Özel günlerde tercih edeceğiniz çok havalı abiye örnekleridir. Zengin malzemeler kullanan tarık ediz işlemelerinde kırıstallar ve boncuklar kullanmaktadır. Elbiselerin şıklıkları ile bayanlar kendilerini prenses gibi hissedecek aynı zamanda havalarını hava katacaklardır. Tarık Ediz abiyelerini özel günlerinizde galalarda her yerde kullanabilme imkanınız vardır. Renkler kadifenin ışığını zümrüt yeşil ve kırmızının zarafetini sunan modern tasarımlardır. Abiye seçimi bayanlar için çok önemli bir etkendir. Çünkü abiyeler özel günlerde kullanılacağı için özel olmak isterler. Dikkat çekmek isterler.

Tarık Ediz yeni sezon abiye örnekleri tam da sizlere uygun olan modellerdir. Kendinizi özel hissedeceğiniz çok çeşitli abiye örnekleri ile dikkat çekeceksiniz. Birbirinden farklı renk seçeneklerinde olan ve renkler ile işlemelerin uyumunu gösteren modern bir tasarımdır. Tarık Ediz abiye elbise modellerinde siyah renkli elbise modellerine hareket katması açısından işlemeler kullanmaktadır. Siyah straptez abiye elbise modelinin göğüs detayında mavi ve gümüş renkli taşlar işlenmiş çok modern bir abiye elbise modeli ortaya çıkmaktadır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Mavi taşların zarafetini yansıtmış yeni sezon tasarımları ile beğenileri kazanacaktır. Tam üzerinize oturan ve uzun göğüs dekoltesi ile dikkat çekicidir. Dekoltesinde çapraz gelen ipler taş işlemeli olup bütün dikkati ön tarafında toplamaktadır. Bu yıl kayık kaya ve düşük omuzlu olan elbise modelleri çok moda olmaktadır. Tarık Ediz yeni sezonda da koleksiyonuna katmış olmaktadır. Kırmızının zarafeti Tarık Ediz sayesinde havasına hava katmıştır. Derin sırt dekoltesi olan ve uzun kollu detayları ince taş işlemeli olması abiye modelinin şıklığı ile görkemli bir tarz olacaktır. Krem straptez olan abiye elbise modeli üzerinde kırmızı güpür detayları ile renk katılmış çok havalı bir abiye modelidir. Şıklığı ile dikkati çekmeyi başarmaktadır.

Pudra pembe Tarık Ediz abiye modeli derin sırt dekoltesi gümüş işlenmiş çok modern ve kesinlikle her bayanın kullanmaktan zevk alacağı çok güzel bir abiye modelidir. Zümrüt yeşiller yeşil renklerin şıklığını kullanılmış olan ve sade yeşil elbise modeline hareket katması için tek kol detayı ise salkım detayını anımsatan bütün dikkati kolda kullanılmış çok şık bir abiye modelidir.