Kadın Moda

İstikbal Halı Banyo Paspas Takım Modelleri

03.02.2015
3.237
İstikbal Halı Banyo Paspas Takım Modelleri

İstikbal her dönem evlerinizi yenilemenin cazip fikirleri sunan markalar arasında. İstikbal yenilikçi tasarımları ile evlerinize konuk olmaya devam ediyor. İstikbal yeni sezon banyo halı modelleri ile banyolarınız renklensin. Banyo halıları banyolar için olmazsa olmaz parçalar arasında yerini alır. Banyo içerisinde kaymayı önleyen önemli parçalardandır. Banyolarda takım halinde satılan paspaslar sadece şıklığı ile değil kullanışlı olması ile de ayrıca önem taşır. Banyo paspas takım halı modelleri ile istikbal marka olan bir çok model ve farklı renk seçenekleri ile bir çok banyo dekorasyonuna eşlik edecek üçlü ve ikili banyo takım halı modelleri ile banyolarınızın tamamlayıcı parçalarını bütünleyin. Yeni sezon üçlü istikbal halı modelleri farklılıkları tasarımına yansıtmış. Farklı bir çok model renk ile banyolarınızı sıcak tasarlanmış modellerle bahar renklerini taşıyan canlı dokunmuş halılarla bütünleyin. Canlılık her dönem ruha hitap ettiğini unutmayan istikbal markası yeni tasarımlarında renkleri çok iyi kullanmış. Canlı renklerden tasarlanmış kelebek figürlü canlı renklerin eşlik ettiği tasarım beyaz ve siyah zemin banyo dekorasyonu için harika bir seçenek. Mürdüm renk üçlü banyo paspas takım modeli sade renk ve üstündeki sade desenle sadelik arayanlara.

Açık renk mavi ton tek renkten oluşan üçlü paspas halı modeli üstündeki dallarla hareket katılmış beyaz ve krem renk döşenmiş banyolar için mükemmel seçenekler arasında. Asimetrik olarak döşenmiş banyo zeminleri için labirent desenli beyaz kırmızı ve canlı siyah renklerin cümbüşü ile banyonuzu tamamlayabilirsiniz. Üçlü takım modelleri içinde beyaz mürdüm karışımı küçük dallarla bezenmiş üçlü takım modeli renklilik sevenlere. Mavi beyaz banyo dekorasyonu için tamamlayıcı olarak kullanabileceğiniz diğer bir model beyaz mavi renk karışımı üstündeki çiçeklerle bütünlük kazanmış üçlü takım modeli ile eşleştirebilirsiniz. Banyo paspas takım modelleri çiçek desenli olanlar arasında gelincik çiçekli beyaz renk üzerine canlılık katılmış üçlü banyo paspas halı taktım modeli ile banyolarınıza canlılık getirin.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Daha sade renkler arayanlara yeşilin tonlarının hakim olduğu üçlü diğer paspas takım modeli tercih edilebilir. Üçlü paspas takım modelleri arasında kendi tarzınıza uygun model ve renk mutlaka vardır. İstikbal banyo paspas takımları arasında iki parçadan oluşmuş bir çok seçenekte sunulmuş. İki parçadan oluşan banyo takımları küçük banyolar için hazırlanmış kare kesimli olarak tasarlanmış. İstik bal ikili takımlar renkli ve oldukça canlı renklerin hakim olduğu tasarımları yansıtmış. İstikbal ile banyolarınıza canlı ve tasarımlı paspas takımları ile tamamlamak size kalmış. İstikbal Halı Banyo Paspas Takım Modelleri

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.