Desenli Bayan Çorap Modelleri

  • 12 Aralık 2013
  • Desenli Bayan Çorap Modelleri için yorumlar kapalı
  • 5.356 kez görüntülendi.
Desenli Bayan Çorap Modelleri

Sevgili bayanlar her zaman yaz ve kış ayı demeden her zaman desenli çorap modellerinden tercih etmektedirler. Genellikle bazı markaların kendilerine göre bir çorap tasarımı olmaktadır. Kış aylarında genellikle yoğun desenli olan bazıları ise sade desenli olan modeller olmaktadır. Aslında kullanım alanına ve yerine göre tercih edilmektedir. Desenli bayan çorap modelleri renklerin uyumu ve birbiri il şık olmasını göstermektedir. Desenli çorap modelleri kış aylarında kalın olan ve desenli olan modeller arasında kesinlikle yer almış olmaktadır. Kahverengi baklava desenli olan bayan çorap modelleri kış aylarında genellikle kullanılan mini etekler ile kombin edilebilecek bir çorap modeli olmaktadır. Kahve ve beyaz renklerin bir arada kullanıldığı çok güzel bir çorap modeli olmaktadır. Sade beyaz renk kullanmak istemezseniz eğer beyaz çorap modelinde de desen detayı ile tamamlanmış olup beyaz olan çorap modeline bir hareket katılmış olmaktadır.

Aslında beyaz çorap genellikle gelinlik altına daha çok tercih edilmektedir. Süper mini bir eteğin altına sıradışı olmak olmak adına file şeklinde ve tek renk desenli olan bordo renk çorap ile uyum sağlayabilirsiniz. Siyah bir mini etek altına kullanılacak ve farklı olmak adına tercih edilecek bir desenli çorap modeli olmaktadır. Siyah ince çorap modeli çok kullanılan ve çalışan bayanların bile çok fazla kullandığı çorap modeli olmaktadır. Yan detayında çiçek detayı ile hem çok sade bir çorap hemde desenli bir çorap modelini sizlere sunmuş olmaktadır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Farklı tonlarda desenli olan ve farklı çiçek desenlerinin bir arada kullanıldığı çok güzel bir desenli çorap modeli olmaktadır. Desenli olan çorap modellerinde aslında en çok tercih edilen çiçek desenli olan çorap modeli olmaktadır. Puantiyeli olan desenli çorap modelleri ile farklı renklerde olan ve kullanım yerine göre değişmektedir. Küçük puanlı veya büyük puanlı olan desenli çorap örnekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Küçük fiyonklar bacaklarınızı süslemek istermisiniz. İşte siyah çorap üzerinde olan fiyonk detayları ile çok güzel bir desenli çorap modeli ile hareket katmaktadır. Eğer kendini çekici hisseden bayanlar leopar desenli olan çorap modelleri tam sizlere göre olmaktadır. İnce leopar ve kalın leopar desenli çorap modelleri her zaman beğenileri kazanmayı başarmaktadır. 2014 sezonunda desenli olan çorap modelleri beğenileri kazanmaktadır. Sizler ile paylaştığımız desenli çorap modellerini incelemenizi önermekteyiz.