Kadın Moda

Colin’s Yazlık Bayan Elbise Modelleri

26.07.2014
2.653
Colin’s Yazlık Bayan Elbise Modelleri

Her bayanı kendine hayran bırakan stilleri ile sizlerin de güzelliği karşısında beğeneceğiniz tarzda mükemmel colin’s yazlık bayan elbise modelleri sayesinde elde edeceksiniz. Ayrıca herkes tarafından bilinen ve kalite açısından güvenilir olması sayesinde bayan giyim modelleri arasında yerini almaktadır. Genelde yazlık elbiseleri seçerken şıklığı kadar rahatlığı da önemli olması sebebi ile her türden oluşan kesimler yapılmasından dolayı hangi model tercih edilirse edilsin mutlaka şıklığı gibi rahatlığı da hissettireceğinden emin olabileceksiniz. Uzun elbiseler genellikle en rahat ve en şık kıyafetlerin hazırlanmasına sebep olması nedeni ile bu stilden oluşan ve farklılık gösteren tasarımlarda gayet gözlere ve zevklere hoşluk sunmaktadır. Bazen elbiselere zenginlikler kazandırmak adına kemerler sıkça kullanılmış ve bazen de kemerler yerine aksesuar amaçlı kuşaklar ile şıklığı yakalaması çalışılmıştır. Çünkü hanımların elbise kadar aksesuarlara da önemli ölçüde yer vermesinden dolayı sizler de bu kuşaklar veya kemerler ile özellikler kazandırma şansını bulabilirsiniz. Desenler de biraz daha spor tarzını bulabilmesi adına farklı farklı desenler yapılarak ya mini etekli elbiselere renk verilmiş yada uzun elbiselerde fazlaca kullanılmıştır. Artık ne kadar da olsa çiçekler veya güllerden oluşan desenler gözde olsa da son yapılan değişim ile bazen şehir manzaraları şeklinde aksettirmeye çalışılmış yada bir çok hayvan resimleri ile değişim sağlanmaya çalışılmıştır. Kuşaklı elbiseler geniş kesimler de yapılarak bu kuşaklar ilave edilmesi sonucunda büzgülü elbiseler şeklinde de görülmesine olanak sağlanmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Çizgili desenlerden dikey veya yatay çizgi desenlerini genellikle spor elbiseler de kullanılması sonucunda sizlere sportif görünümler kazandırması kaçınılmaz olmaktadır. Bu çizgi desenleri iki veya farklı ve değişik renklerin kullanılması sebebi ile rengarenk elbiseler olarak sunulmuştur. Ayrıca karma desenlerin de elde edilmesine yardımcı olan bir çok renkler ile mükemmelliği bulacağınızdan kesinlikle emin olabileceksiniz.

Straplez kesimler en çok dar elbiseler de kullanılmıştır. Çünkü bunların straplez olmasını sağlayan ve dar kesim ile birlikte kullanılması sebebi ile harikalar yaratılan modeller de bulunmaktadır. Artık son tasarımlardan spor tarzını yansıtan stiller de geniş kesimler daha çok seçilmekte ve böylece hanımların muhteşem görünmelerine vesile olmaktadır. Mesela rengarenk kare desenler ile birlikte kullanılan değişik modeller sizlerin de oldukça beğenisini kazanacaktır. Diğer modellerden oluşan asimetrik kesimler, büzgülü yapılan stiller gibi her tarz rahatlıkla dizayn edilerek farklılık içeren modelleri oluşturmayı başarmışlardır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.