Bayan Boncuklu Ayakkabı Modelleri

  • 08 Mayıs 2014
  • Bayan Boncuklu Ayakkabı Modelleri için yorumlar kapalı
  • 5.443 kez görüntülendi.
Bayan Boncuklu Ayakkabı Modelleri

Boncukların aksesuar amaçlı olarak hemen hemen her şeyde kullanırız. Mesela süs eşyalarında kıyafetlerde çantalar da sıkça kullanıldığı gibi ayakkabılarda işleme şeklinde dizayn edilmektedir. Genellikle abiye ayakkabılarında kullanılan boncuklar harika denilecek şekilde modellere yansıtılması sonucunda muhteşem görünümler kazandırmayı başarmışlardır. Bu nedenle de şık görünümler içerisinde bulunan ve kendini sergileyen kıyafetleri eğer bu tarzdan oluşan yani boncuklu ayakkabı modelleri ile kombin ederseniz göreceksiniz ki daha gösterişli ve bir o kadar da şıklığın içerisinde kendinizi bulmuş olacaksınız. Ayrıca abiye tarzını yansıtmasından dolayı modellerin üzerin de bazen her tarafını kaplayacak şekilde donatıldığını bazen de belirli kısımlara yerleştirilerek boncuklar ile eşsiz güzellikler de ayakkabılar ile görünüm kazanmanıza olanak verecektir. Ama özel günlerin ayakkabısı olduğu gibi günlük ayakkabılardada sizleri de bu şıklıktan mahrum etmemek amacı ile hazırlanan ve günlük kullanıma uyum sağlayacak kapasitede bu stilde hazırlanan bir çok modeller içermektedir. Yalnızca topuklu ayakkabı tarzı olarak düşünmemeniz amacı ile özellikle babet tarzlarında da muhteşem şekilde dizayn etmeyi başararak mükemmellik kazandırılmıştır.

Topuklar da ise ya bağlama şeklini kapsayan kayışlarda uygulanmış yada aksesuar görevini yerini getirmesi amacı ile bileğinizi saracak özelliklerde ilave edilmiştir. Bu sayede de bazen bu boncukları halhal olarak ta görme şansını elde edebileceksiniz. Sizlerin tercih edebileceği özellikler de hazırlandığı gibi genellikle gelin ayakkabısı modellerinde de sıkça kullanılmaya çalışılmıştır. Bu gelin ayakkabısı tarzların da ise adeta ayakkabı üzerinde boşluk kalmamacasına her tarafını kaplayacak şekilde boncuklar yerleştirilmesinden dolayı sanki sadece boncuklardan oluşan bir model görme imkanını elde edeceksiniz. Bu sayede de gelinlerin çok gösterişli gelinliklerini tamamlayacak en ideal ayakkabı olmayı başararak her zaman seçim yapılması kaçınılmaz bir durum haline gelmiştir.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ayrıca kullanılan boncukların ayakkabı modeline hitap etmesi açısından renkli boncuklara da yer verilerek ilave edilmesi rengarenk modeller oluşmasına imkan tanımıştır. Bu sayede de her renk kıyafet olsun kombinler olsun her an ahengi yakalamanın fırsatını yakalayacağınız gibi kusursuzluğu da üzeriniz de sergilemenin avantajı bulacaksınız. Bu sebeplerden dolayı da rahatlıkla her sezona uyum sağlayacak stillerden oluşmasına vesile olmuştur. Bu sayede de ister kış sezonu olsun ister yaz veya bahar sezonlarında ayaklarınız da boncuklu ayakkabı modellerini göreceksiniz. Ayrıca trendini devam ettirmesi sebebi ile her zaman modayı yakalamanıza kolaylık sağlayacaktır.