Tükenmez Kalem Lekeleri Artık Kabusunuz Olmasın!

  • 22 Ağustos 2015
  • Tükenmez Kalem Lekeleri Artık Kabusunuz Olmasın! için yorumlar kapalı
  • 5.018 kez görüntülendi.
Tükenmez Kalem Lekeleri Artık Kabusunuz Olmasın!

Bayanların en sık başına gelen kazalardan birisi gelen misafirlerin veya çocuklarının bilerek veya bilmeyerek bir anlık boşluğunuzdan gözünüzden kaçtığı an yaptıkları tükenmez kalem ile yaptıkları çizik ve lekelerdir. Hepimizin başına gelmiştir ben diş fırçasıyla saatlerce ovmuştum mesela derilerde aşındırıcı korkusu da olduğunu göz önünde bulundurursak çok büyük bir sorun haline gelebiliyor. Kendimden biliyorum çok ama çok can sıkıcı bir durum oluyor hele de deriler açık tonlarda ise daha vahim oluyor. Deri koltuklar orta sehpalar üçlü sehpalar koltuklarda karma malzemeler halında bulunan deri ev ürünleri o kadar yoğunki günümüzde temizliği ve kullanması ürünün kalitesi ve rengine göre zor olabiliyor birde bunların daha kalıcı olan lekelere dönüşmesini istemiyorsak işte yapacağımız harika birkaç yöntem. Elinizin altında hangi malzeme varsa onunla deneyebilirsiniz sonuç tam istediğiniz gibi olacaktır.

Tükenmez kalem en çok çocukların biz fark etmeden karaladıkları daha doğrusu onlar için bu karalama olarak algılanmıyor eğlenceli resimler diyebiliriz ama bizim için öylemi tabi ki hayır kabus, kabus diyebiliriz. Tükenmez kalemler ile yaptıkları karalamalar duvarlara koltuklara sandalyeler kapılar vs gibi yerlerde yoğunlukla çiziyorlar siz bu lekeleri sadece saç spreyi ile silebilirsiniz evet evet yanlış duymadınız saç spreyi ile sıkın ve ardından silin bu kadar hepinizde benim gibi şaşırdınız demi.( uygulamadan önce başka bir işlem yapmayın yoksa istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz) Artık kabus olmayacak kelem lekeleri için sirke amonyak gibi diğer malzemelere göz atabilirsiniz.

Videoları görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentilerimizin üzerine tıklayınız.

Hepimiz koltuklarımızı sürekli temizler ve zamanla içen giren ve orda sıkışan lekelerden şikayetçi oluruz. İşte harika bir temizleme yöntemi tavsiyesi Meltem Açıkel, harika bir koltuk temizleme önerisinde sizlerin işini kolaylaştırıyor. Ayrıca verdiği tarif dolma kelem lekeleri içinde geçerli olması da ayrıntısı olarak belirteyim. Dolma kelem lekesinden hepimiz çok korkarız çoğu zaman çıkmaz ve bizi zor durumda bırakır. Çocuklu evlerde sık olarak yaşanan kalem lekesi facialara için işte harika ve pratik bir çocuk deri, duvar, koltuk, duvar kağıdı üzerinde etkili olan çözümü sizlerde çok beğeneceksiniz. Tükenmez kalem ile lekesi nasıl mı? Çıkar tabi ki sirke ile. Keskin sirke küpüne zarar derler ama hiç de öyle değil sanırım harika bir temizlikçi oooo süper yöntem izleyelim ve tükenmez kalem kabusuna son bu yöntemle.