Kadın Moda

Brillant Perde Modelleri

18.11.2014
4.639
Brillant Perde Modelleri

Brillant markası bir aile şirketidir. Baydemirler bünyesi altında kurulan İstanbul beylikdüzün de üretimine devam eden bir markadır. Brillant markası en son teknolojiyi kullandıkları için her sezonda modern perde tasarımları ile beğenileri kazanmaktadır. Perdelerin evlerin havasına hava katan olmazsa olmazlarındandır. Perde modellerini seçerken kullanım yerine göre tercih edilmektedir. Her oda için ayrı kullanılan perde tasarımları brillant markası sayesinde modern ve havalı bir hale getirilmektedir. durum bu şekilde olunca oda kombini yapmak aslından en zor olan detaydır. Oturma odalarında kullanılan perde tasarımları koltuklarınız ile aynı tonlara ve onlara uygun olan modeller olması gerekmektedir. Brillant tasarımları kaliteli, havalı ve aynı zamanda modern olan çok güzel tasarımlardır. Birbirinden farklı yüzlerce renk seçenekleri olan ve birçok seçenek olması sayesinde perde seçimine daha kolay olması ve yardımcı olunması gerekmektedir. Bu yılın modası olan bordo renk perde modellerinde uygulanmaktadır. Üzerinde olan pudra pembe çiçek detayları ile perde modelinin havasına kesinlikle hava katılmış çok modern bir tasarımdır.tasarımdır.

Brillant perde modellerinde perde modelleri farklı renk desen detayı olan ve üst detayında ise sade tek renk olarak kullanılan çok havalı ve modern bir desen detayı olacaktır. Daha sadelikten hoşlanıyorsanız eğer tül detayı desenli kullanıp perde detayları ise gri parlak detayları ile göz kamaştırıcı güzelliği olan çok havalı ve evinize hava katacak olan çok şık perde modelleri arasında kesinlikle yer alınmaktadır.

Havalı ve ışıltılı olan modellerden olan koyu renklerin hakim olduğu perde detayı aralarında olan taşlar ise görkem katmaktadır. Taş detayı seven bayanlar kesinlikle birbirinden modern tasarımları tercih etmeniz gerekmektedir. spor tarzda ve salaş bir eviniz var ise brillant tasarımının spor şıklığı sunan çok güzel perde modeli koyu renklerde olan ve salaş görüntüsü ile havasına kesinlikle hava katacak yeni sezon modası olacaktır. Evinizde sade beyaz çizgiler hakim olanlar işte sizlerin tercih edeceği evinizin sadeliğine sadelik katacak olan perde modeli görkem ve modernlik dikkat çekecektir. Son yıllarında modası olan düz pembe perde modeli tül detayı ise kendisinden desenli olan çok havalı ve modern bir aynı zamanda 2014-2015 sezonunda moda yaratacak olan brillant tasarımlarından olmaktadır. Aynı zamanda pembe modasına çiçek desenleri de olan özellikle yeni evlenen kişilerin evinde çok karşılaştığımız perde modellerindendir. Birbirinden farklı modellerde ve renk seçeneklerinde olan brillant perde modellerini incelemenizi önermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.