Yeni Sezon Chiccy Bayan Kolye Modelleri

  • 02 Mayıs 2015
  • Yeni Sezon Chiccy Bayan Kolye Modelleri için yorumlar kapalı
  • 6.378 kez görüntülendi.
Yeni Sezon Chiccy Bayan Kolye Modelleri

Bayanların en çok tercih ettiği takı modelleri arasında yerini alan kolyeler çalışan bayanların çok tercih ettiği gibi görünse de birçok bayan günlük ve özel geceler içinde olmazsa olmazlar arasında yerini alıyor. Kolyeler bayanların kıyafetlerin de tamamlayıcı aksesuar olarak mutlaka olmazsa olmazıdır tabi bu durum her kıyafet için geçerli olmaya da bilir. Kolye seçimi yapacak olanlar öncelikle ne ile giymek istedikleri ve neresi için kullanmak isteği çok önemli bir ayrıntıdır. Kolye tercihini öncelikle üç kısma ayırmanızı öneririm ki doğru kolye modelini seçebilesiniz. Gece mi? Günlük mü? İş hayatında mı? Kullanacaksınız bunu sıralamasından sonra geriye kalan ise sadece hangi elbise ile kullanabileceğiniz. Elbiselerinizle uyumlu bir kolyeyi sürekli kullanabilirsiniz ama gece tercih için tercih ettiğiniz kolyeleri daha ağır tasarımlara sahip oldukları için günlük ve iş hayatında sizi komik duruma düşürebilir. Kolye modelleri yeni sezon kolye modelleri aşağı yukarı belli oldu firma ve markalar ancak renk ve yakın tasarımlarla ve özel tasarım yaptırırsanız belki farklılıklar bulabilirsiniz diyebilirim.

Modayı yakından takip edenler iyi bilir birçok marka benzeri küçük farklarla yeni sezonu takip ederler. Takı sektöründe bulunan markalardan birisi olan Chiccy, takı ve aksesuar markası bu yıl kolye tasarımları ile özel gün ve geceleriniz için birkaç modeli ve kombini hakkında kısa ve size önerilerimiz var. Takı denildiği zaman aklınıza ilk gelen takıp çıkmaksa o zaman iş alışverişte bitirmeniz gerek. Yeni sezon Chiccy, marka kolye modelleri arasında ihtiyaçlarınız olan takıları alırken sizde fark edeceksiniz ki bir çok kombin yapılabilir ve moda da öncü olabilirsiniz. Aykırı ve farkını ortaya koyan tarzda giyenler için hayvan figürlü tasarlanmış gümüş tasarımlı kolye modeli tam sizlik bir çok kıyafetle takılamaz ama mutlaka kot ve yırtık kısa bluz modelleri veya salaş modellerle tabi mutlaka yaka açık olması lazım giydiğiniz kıyafetlerin sıra dışı tasarımlı elbise modelleri ile de tam bir uyum sağlayacaktır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bu sezonda yenilikler takılarda oldukça azla diyebilirim işte buna vücut için tasarlanmış altın zincir modelli geliyor bunu gece ve gündüz modellerinde doğru kombin edenler modayı tam anlamı ile yakalamış olacaklardır mutlaka straplez elbise ve bluzlar ile kullanmalısınız bu ayrıntıyı da not düşmek istedim. Sarkık kolye modelleri ve iplerle tasarlanmış püsküllü kolyeler bu sezonun en gözde kolye modelleri içinde yerini alıyor elinizin altında mutlaka bulundurmalısınız. Yeni sezon kolye modelleri içinde bulunan diğer trend modelleri içinde kullanılan malzemeler modellerde tarzı ve modayı içi içe işlenmiş kolye modelleri arasından sadece bir kaçı.