Kadın Moda

Evde Kolay Saç Boyama Nasıl Yapılmalı?

25.07.2015
2.074
Evde Kolay Saç Boyama Nasıl Yapılmalı?

Saç boyatmak için evde kendisi boya yapmak isteyen bayanlar öncelikle nasıl yapılması gerektiğine çok önem vermeli her marka ve saçına uygun rengi doğru tespit etmeli bunun için koförünüze fikir alış verişi yapın sizin beğendiğiniz renk yerine saçınıza iyi gidecek sizi daha oğlun ve yaşınızı büyük gösterecek renklerden kaçının. Kızıl ve kestane kabuğu seç renklerinin çabuk aktığını unutmamak gerek. Bir çok boyama işleminden sonra aynı tüpten almanızda fayda var dip boyanızı yapmanız için elinizin altında olması gerekecek. Evde saç boyam tekniklerini adım, adım uygulayarak yapabilirsiniz kirli saça uygulanmasını gerektiğini de tekrardan hatırlatayım. Saçların bir kadını olduğundan daha genç ve daha yaşlı gösterebileceğini unutmayın ten renginize uyumlu olmasına dikkat edin. Saç renginizle aynı tonda boyadığınız kaşlarınız saç renginiz ile daha bir bütün olarak görünecektir. Peki saç boyalarındaki kutuda gösterilen renkler neden daha canlı ve siz uygulayınca neden aynı renk tutmuyor diyorsanız videoyu iyice izledikten sonra saçlarınızı boyayı uygulayın. Saç boyamadan önce elinizin altında olması gereken tüm malzemeleri de unutmayın tabi boyayı ugygulamasından sonra paket üzerindeki süreye çok ama çok dikkat edin saçlarınızı yakabilme olasılığı doğmaması için kaş yapayım derken göz çıkarmayalım. Boyama işlemini sorunsuz halde bitirdikten sora birkaç yıkamadan sonra saçlmarınız tam rengini alacaktır düzenli olarak dip boyasını yapmaya kalıyor. Saçlarınızın boyasının daha uzun süre canlı görünmesi içinde boyalı saçlara uygun şampuanları ve kremleri tercih edin ve saçlarınıza haftalık veya aylık bakım maskesi yapmayı ihmal etmeyin. Panten, Palette, Loreal, blendaks, dove gibi bir çok markanın saç onarım ve saç tiplerine göre bakım maskeleri bulunuyor.
Videoları görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentilerimizin üzerine tıklayınız.

Saçlarınızı boyamadan önce yapacağınız bakım kürünü uygulayıp canlı ve kırıksız bir saç boyası yapmak istiyorsanız boyanızın hemen akmasını önlemek için uygulanacak adımlar ipuçları bu videoda sizleri bekliyor.

Saç renğinize karar verdikten sonra uygulaması kolay olan en kaliteli boya markaları arasında yer edenmiş Voila, ile sizde evde saç boyama keyfini sürün.

Uzman saç uzmanından anlatılmış en doğru şekilde anlatımlı evde saç boyama ürünü olan palette ile sizde kullanım talimatı ile saçlarınızı boyayabilirsiniz.

En iyi saç boya markaları arasında olan bayanların tercih ettiği palette saç boyası markası ile izleyeceğiniz yolla saçlarınıza ışıltı ve canlılık içinde en doğru şekilde uygulama yapacağınız açıklamalı evde saç boyama tekniğini size yardımlcı olacağını düşünerek paylaşıyoruz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.