Kadın Moda

En Başarılı Dizilerin Yeni Sezon Tanıtım Frağmanları

16.09.2015
1.665
En Başarılı Dizilerin Yeni Sezon Tanıtım Frağmanları

Eylül ayı aslında bir çok şeyin başlağıncıdır, sonbaharın, okulların, evlere yavaş, yavaş dönüş demektir eylül ayı aynı zamanda bayanların ve bayların gençlerin, merakla bekledikleri dizilerinin sezon kapanışının ardından yeni sezonda neler olacağı yaz boyunca beklenir ve artık bir biri yayınlanmaya başlanan dizilerin ardından hala yeni bölümlerini beklediğimiz dizilerimiz var. Dizi seyretmek artık neredeyse hayatımızda bir parçaya dönüştü son zamanlar da yapılan iddialı diziler oyuncular, senoryonun başarılı olması olayların halkın içinden olması da dizi izlenme oranlarını oldukça artırıyor. Öyle ki bazı dizilerin yıllarca seyredilmesi ve hep zirvede kalması da şaşırtığı kadar hala aynı kitle ile izlenme rekorları kıran diziler bile var. En çok izlenen birkaç dizinin yeni sezon frağmanları ile yeni yeniden seyircisiyle buluşmayı bekliyorlar. İşte başarılı dizelerden bir kaçının yeni sezon frağmanları.
Videoları görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentilerimizin üzerine tıklayınız.

Geçen yılın en başarılı dizileri arasında bulunan diriliş Ertuğrul, izleyicisinden tam not alan çekim hatalarına rağmen başarılı olan dizi yeni sezonda yine izlenme rekorları kıracak. Dizinin tekrarı olmaması seyirciyi daha çok etkiliyor.

Kaderimin yazıldığı gün dizisi kadrosu ile başarılı bir yıl geçirdi yeni sezon frağmanı ile izleyicileri yine ekrana kitleyecek.

Kara ekmek yeni sezon frağmanı ile seyircilerin merakını artırmayı başaran başarılı bir dizi olma yolunda yerini kimseye kaptırmayacak yeni sezonda.

Trt 1 geçen yılkı başarılı dizilerinden olan Filinta 2. Sezonda yeni oyuncularla geliyor başarılı oyuncularla yeni sezona merhaba diyecek diziler arasında merakla bekleniyor.

Kiralık aşk dizisi umduğunu bulan dizeler sıralamasında oldukça başarılı oldu. Geçen sezondan yakaladığı başarı bu sezon içinde geçerli olacak mı? Bakalım kiralık aşk yeni sezon frağmanı beğenisi oldukça yüksek.

Seksenler izlemekten keyi aldığımız içimizden bir dizi samimiyeti ve 80’yılların yaşadıklarını tüm açıklığı ile yayınlanan dizi oyuncuları da kendisi gibi samimiyeti ile izleyicilerinden tam not alan sayılı dizilerden.

En acıklı yeni sezon farağmanı olan Kiraz Mevsimi olmuş. Kraz mevsimi yeni sezon frağmanı ile seyinciyi yine ekrana kitleyecek diziler arasında

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.