Bernardo Tencere Takımları Modelleri

  • 13 Kasım 2014
  • Bernardo Tencere Takımları Modelleri için yorumlar kapalı
  • 10.387 kez görüntülendi.
Bernardo Tencere Takımları Modelleri

Bernardo yeni sezon tencere modelleri ile renk seçenekleri ile özellikle her yerde karşımıza çıkmaktadır. Pembe tencere takımları pembe tutkunu olan bayanlar için ilk sıralarda tercih edilmektedir. Aslında baktığımızda birçok evde gördüğümüz yeni sezon tasarımlarındadır. Tencere evlerde olmazsa olmazlarındandır. Bernardo tencere modellerinden seramik, paslanmaz ve döküm olan modellerden oluşacaktır. Aynı zamanda seramik tencere modellerinden olan seramik tencere modelleri farklı renkler ile kombinlenmektedir. Bernardo kalitesinden dolayı çok tercih edilen bir markadır. Durum bu şekilde olunca da tencere takımları kullanım yerlerine göre tercih edebilirsiniz. Bernardo tencere örneklerinden olan döküm tencere örnekleri döküm olan tencere örnekleri ise özellikle fırında pişecek olan yemekler çok lezzetli olmaktadır. Bernardo seramik olan tencere örneklerinden kırmızı ve içi beyaz olan tencere modeli komple bir settir. Her yemek için kullanabileceğiniz üç tencere ve bir tavadan oluşan tencere modelidir. Açık pembe renk tencere takımı ile görsel olarak çok şık olan ve sap detayı ise siyah olan bir tencere modelidir. Bu tencere modeli de içi beyaz olan çok kullanışlı bir tencere modelidir. Mutfaklarınız da şıklığı gösterecek ve yemek yaptıkça yapmak isteyeceğiniz çok kullanışlı tencere modelidir. Bernardo sade beyaz tencere modeli sap detayları ise kırmızı parlak olarak tamamlanan kırmızı ve beyaz renklerin ne kadar uyumlu olduğunu gösteren bir tencere takımıdır.

Mutfak tezgahlarının modası olan granit tencere takımlarında da uygulanmaktadır. Bernardo simli olan granit ile tasarladığı tencere modeli ile mutfaklarınız da ışıltıyı yansıtacaktır. Mutfaklarınız da şirinliği seviyorsanız kırmızı biber şeklinde olan tencere modeli sos tenceresi ol arakta kullanabilirsiniz. Yeşil sap detayı olan tam anlamı ile kırmızı biberi anımsatan çok güzel bir tenceredir. Pembe olan tencere modelinin kırmızı rengi de ygulanmaktadır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Kırmızı içi beyaz olan ve sap detayı ise siyah olarak tamamlanan kırmızı kombin yapmak isterseniz eğer tercih edebileceğiniz çok şık bir tencere modelidir.Koyu mavi renk yukarıya doğru çıkarken mavi rengin açıldığı tencere modeli mavi tonlarının kullanıldığı çok şık bir tencere tasarımıdır. Seramik olduğundan dolayı içi beyaz renktir. aslında her evde mutlaka olan gold yapışmaz olan tencere takımı gri renk olmasının yanında sap detayları sarı şekilde uygulanan çok güzel bir tencere takımıdır.Oval şekilde tasarlanmış çok modern v şık tencere takımı ile mutfaklarınız havasına kesinlikle hava katacak çok güzel bir tencere modelidir.