Yeni Sezon Twigy Ev Terlik Ve Ev Bot Modelleri

  • 15 Aralık 2014
  • Yeni Sezon Twigy Ev Terlik Ve Ev Bot Modelleri için yorumlar kapalı
  • 8.836 kez görüntülendi.
Yeni Sezon Twigy Ev Terlik Ve Ev Bot  Modelleri

Bu kış ayaklarınızı twigy yeni sezon modelleri ile üşümeyecek. Kış mevsimini yaşadığımız günlerde geceler uzun ve havanın soğuklugu artık iyice kendini hissettirirken ayaklarınızı ısıtıcak modelleri sizlerle paylaşacağım. Kış mevsimi bir çok kadının romatizma’si ve diz ağrıları başlar genelikle romatizma kadınlarda görülür işte kış mevsimi için ayaklarınızı ısıtacak bot ve ev terlik modelleri. Kış mevsiminde evde olmayı ve evdeyken ayaklarınızı üşütmeyecek twigy ev bot ve terlik modelleri ile ayaklarınız ısıtacak model ve seçenekler. Ayaklarınızı ısıtacak birbirinden şirin mi şirin yün ve polar kullanılmış ev bot ve terlikleri ile evde olmanın keyfini süreceksiniz. 2014-2015 kış mevsimi için twigy ev terlik modelleri ile ayaklarınızı soğuktan korurken bir çok tarz ve modelde üretilmiş modellerler ile sizleri bekliyor. Twigy ev terlik modelleri arasında pembe kırmızı ve beyaz renk öne çıkmış renkler arasında olsada bir çok renk ve model arasından en çok tutulanlar arasında romantik serisi tercih edilen modeller arasında. Esprili parmaklı ve bir çok hayvan figürlü modelleri ile de çocuklara hitap eden marka müşteri portföyünü geniş tutmuş.

Twigy sadece terlik değil dizleri üşüyenleride unutmamış ev botları bir çok bayanın vazgeçilmezi olmuş soğuk günlerin sıcak tercihleri için bir çok seçenek sunmuş marka. Twigy ev terliği modellerinde pembe peluş ve içi yünlü ev botu yeni sezonun en çok tercih edilen modelleri arasında. Koyu kahve ev botları leopar desenli ev botu çizgili peluş pembe ve kırmızı puantiyeli öne çıkan ev botları arasında yer alırken yünlü olanlarda tercih edilenler arasında yer alıyor. Kış yeni sezon ürünleri büyük taleb gören ev botları değil tabi çocuklar için hayvan figürlü oluşturulan serisi çok tutulan ev terlikleri arasında yer alıyor. Çocukları mutlu etmeyi bilen firma çocukların hayel gücünü unutmamış çocuklar için sevdiği hayvan figürlü ev terliği almak kalıyor size sadece.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Twigy ev terlikleride oldukça modern ve sıcak olarak tasarlanmış bir çok seçenek sunan firma ev ayakkabı modellerinide unutmamış peliş,yünlü,polor ve üstü hayvan figürlü tasarladığı ev terlik modelleride bir çok bayanın tercih ettiği modeller arasında.Ayakkabı modelleri gibi duran ev ayakkabıları romantik dokunuşlarıda unutmayan küçük ayrıntılarıda unutmamış.Parmaklı ev terligi modelleride oldukça ilgi gören ev terliği modelleri arasında yer alıyor her parmak için ayrı bir renk kulanan firma renkli sevenleri unutmamış.Küçük kız çocukları içinde deri ve içi yünlü bebek ev ayakkabıları hassas annelerin gözünden kaçmayan modeller arasında. Kış Mevsimi Ayaklarınız Twigy’le Isınacak.