Kadın Moda

Yeni Sezon Kadın Şemsiyeleri Modelleri

06.01.2015
3.914
Yeni Sezon Kadın Şemsiyeleri Modelleri

Sonbahar mevsimi girmeye başladığı andan itibaren şemsiyeler dışarı çıkmaya başlasa da kış mevsimi boyunca oldukça ihtiyaç duyduğumuz şemsiyeler yeni sezon ile yenileniyor ve birbirinden farklı tasarımlarla yağmurun azizliğinden korunuyoruz. Sonbahar kış mevsimi boyuca yanımızdan ayırmadığımız küçük katlanabilir baston saplarla tasarlanmış oldukça şık tasarımlar ve ünlü markaların üretimiyle de günümüz modasına renk katan şık kullanışlı ve desenli şemsiyeler kış boyunca yağmurun küçük koruyucuları olarak kalacak. Celal birsen bayan şemsiye modelleri arasında birbirinden şık renk ve tasarımlarla sekiz telli, oniki telli ve yirmi telli olarak tasarlanmış birbirinden şık modeller ve baston kulpların ön plana çıktığı bir çok model ile yeni sezonda yeni ürünleri ile müşterilerini yeniliklerle karşılıyor. Her mevsimin yeni modası olduğu için her yıl yenilenen modelleri ile Celal Birsen şemsiye modelleri bu yıl yine birbirinden farklı ve yeni tasarımlar sunmuş.

Yeni sezon şeffaf şemsiye modelleri arasında çok ilginç ve yaratıcı fikirlerle birbirinden güzel tasarımlarla yeni çizgiler oluşturulmuş. Kuş kafesi modeli buna çok iyi bir örnek mesela kuş kafesli modelin dışında yağmur damlası oluşturulmuş yağmuru anlatan şemsiye modeli de oldukça hoş görünümlü bir model olarak karşımıza çıkıyor düz şeffaf şemsiye modelleri arasında tamamen tek renk ama uç kısımlarında şerit renk geçirerek tasarlanmış ve bir çok rengi olan şemsiyelerde düz renk kullanmak isteyenler için oldukça cazip modeller arasında. Siyah şemsiye modellerinde cafe desenli şemsiye modeli oldukça dikkat çeken modellerden biri.

Bayan aksesuarlar arasında bulunan şemsiyeler arasında siyah şemsiye modeller arasında uç kısımları şeritli fiyonk desenli baston detaylı şemsiye modeli tam tasarım şemsiyeler arasında yer alıyor. İçi desenli şemsiyelerde modern tarzla bütünleşmiş modeller arasında yer alan şemsiyeler sırasında yer alıyor. Puantiye modeli her sezon ve her dönemin vazgeçilmez deseni olarak bilinir buna örnek olarak bir den fazla tasarımda şemsiyeleri görmek mümkün.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

En dikkat çeken modellerden bir tanesi gül deseni ile bezenmiş ve oldukça şık ve kaliteli malzemeden üretilmiş şemsiye modeli bir çok bayanın beğenisini kazanacak gibi. Şemsiye tasarımlarında bayanlar için romantik olarak tasarlanmış kalp desenli kırmızı, siyah, kırmızı ve beyaz renk olarak tasarlanmış kalp şeklinde şemsiye yağmurda romantik adımlar için eşlik edecek. Gülen yüz iç desenli şemsiyelerde yeni sezonun şemsiyeleri arasında yer alıyor. Bir çok renk ve desende tasarlanan yeni sezon şemsiye modelleri kışın yağmurlu havalarında sizi koruması dileğiyle.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.