Yeni Sezon Gön Bayan Çanta Modelleri

  • 13 Nisan 2015
  • Yeni Sezon Gön Bayan Çanta Modelleri için yorumlar kapalı
  • 4.893 kez görüntülendi.
Yeni Sezon Gön Bayan Çanta Modelleri

Bayan çanta çeşitliliği o kadar çoktur ki insan hangisini alacağı konusunda oldukça kararsızlık yaşar. Markalar ve birçok modelin içinde seçim yapacaklar tek markanın bir araya getirdiğim farklı tarzlarda hazırlanmış ve yüzde yüz orijinal olarak tasarlanmış hakiki deri çantalar kullanmak isteyenler buyurun. Deri diyince akla birçok bay ve bayan kıyafet ve aksesuarı gelir akla çantalarsa günümüzde vazgeçilmezler arasındadır. Hakiki deri çantalar özveri ve kalite bakımında yıllarca kullanabileceğiniz ayrıcalıklı olarak tasarlamış ürünlerdir. Bayan deri çantaları her markanın veya merdiven altı tasarımlarından bahsetmiyorum kendi dalında ürünlerinde orijinalliği yakalamış ve işinin uzmanı olan markalardan bahsediyorum. Bayan hakiki deri çanta tasarımları arasında bulunan Gön, markası işini ciddi yapan markaların içinde yer edinmiş işinde uzmanlaşmış ve bayanların ne istediğini bilen tasarımlarında her zevke uygunundan ziyade elindeki orijinal derilerden en uygun tasarımı elde etmeyen çalışan kullanışlı ve tarz ürünler sunuyor. Sitil sahibi bayanları gerçekten baştan çıkaracak çantaları yeni sezonda da vitrinlerde yerini aldı. Yeni yıl ilkbahar yaz sezonu için sade ve her mevsim kullanılacak renklerin dışında yeni sezon renklerini de yer verilmiş. Gön bayan çanta modelleri tasarımlarındaki sadelik ön planda olarak tasarlanmış sadelik ve çok az kullanılan aksesuar derinin kendi orijinal görüntüsünü koruması ve çantanın daha modern tarzda olmasına olanak sağlamış.

Sade tasarımlı çantalar hiçbir zaman modasının geçmediği ve günlük olarak çalışan bayanların geniş iç hacimleri ve bölmeleri ile daha çok tercih etmelerini gerektirecek. Yeni sezon Gön, marka çantalar yeni renkleri içinde şişe yeşili, su yeşili, koyu yeşil tonlar ve yeşilin en farklı tonlarını kullanmış.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Gön canlı renkler arasında bulunan mavi renk tonunu bu yıl çanta tasarımlarında kullanmış yazın renkleri arasında olan mavi renk çanta tasarımları açık ve koyu olarak çantalara yansıtılmış. Sarı bu yıl yine canlılığını koruyan fakat renk tonlarında pastel veya daha koyu olarak Gön, çanta modelleri içinde tercih edilen renkler arasında. Yeni yılın en çok tutulacak rengi eskitilmiş kırmızı renk çanta modelleri olacak. Kırımızı rengin ton arkı ile tasarlanmış Gön, çanta modelleri küçük büyük ve orta boy günlük modellerinde oldukça azla bordo, renk takip ediyor kırmızı rengi ama klasik renklerden sonra en çok tercih edilecek tonlar arasında kırmızı ve bordo yılın çanta renkleri olacak. Gön çanta modellerinde bu yıl göreceğiniz çanta modelleri ve renklerinden en seçkin modelleri ve seçenekleri bunlar seçim size kalmış.