Kadın Moda

Yeni Amerikan Servisi Takım Modelleri

22.01.2015
9.924
Yeni Amerikan Servisi Takım Modelleri

Mutfaklarda bir çok aksesuar olarak kullandığımız mutfakta işimizi kolaylaştıran ve aynı zamanda mutfak ve ev dekorasyonumuza uyumlu bir çok çeşit ve renklerle farklı markalar tarafından hazırlanmış bir çok aksesuar vardır. Günlük hayatımızda ve özel günlerimizde masalarımızı süsleyen Amerikan servis altlık ve takım modelleri mutfakta yardımcılarımızdan sadece biri. Günlük ve çeyizlik olarak bir çok modeli olan Amerikan servis takımları günlük yaşamda oldukça büyük önem taşıyan sofraların vazgeçilmez aksesuarlarından olmuştur. Amerikan servis modelleri arasında yuvarlak tasarımlar oldukça fazla. Yuvarlak masalar ile kombin yapılabilen ve mutfakta bahçe dekorasyonuna uyumlu renklerle masalarınızda çay ve yemek saatlerinizde özenle kullanabileceğiniz bir çok seçenek hazırlanmış. Mutfak eşyalarınız tamamlayıcı aksesuarlarından olan Amerikan servis takım modelleri ile sofralarınız eksiksiz hazırlayın. Amerikan servis peçeteli sadece kumaştan değil plastik ve keten ve keçe malzemelerinden hazırlanmış bir çok model var.

Yuvarlak ponponlu kelebek kondurulmuş ve ikili takım halinde satılan rengarenk tasarım bahçe tasarımları ile bütünlük sağlayacak modeller arasında. Kırmızı bir çok Amerikan servis modelleri arasında kalpli peçete ve kalp desenli kenar kıvrım kesimli servis altlığı takımı ile beyaz masalarda ve siyah masa dekoru ile bütünlük kazanacak modeller arasında. Siyah fotoğraf temalı Amerikan servis takımı modeli bardak altlığı ile hazırlanmış takım halinde satışa sunulmuş. Tek renk Amerikan servis takımı arayanlar için kendinden desenli yaprak ve kenar şeritli modeli tam takım halinde satılan ve oldukça kullanışlı kumaş ve leke tutmaz özelliği ile kolay temizlenme kolaylığı sağlanmış.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Amerikan servisi mutfakta olmazsa olmazlarımızdandır.Mutfak Amerikan servis modelleri arasında kumaş olarak tasarlanmış bir diğer model beyaz ve yeşil kumaşın birleşmesi ile oluşturulmuş takım yeşilin güzelliğini sofralarınıza yansıtmış. Kırmızı olarak bir çok Amerikan servis takımı modelleri arasında modern tasarımı ile sofralarınız renklenecek. Kırmızı modelde runner ve peçeteden oluşan takım kenarları oyuk ve model oluşturulmuş servis takımlarından. El yapımı olarak yapılan Amerikan servis modelleri de mevcut.

El işlemeli modelde el dikişi ile kenar püsküllü yeşil renk servis altlığı çay saatlerinde tercih edebileceğiniz modeller arasında. Kış mevsimi boyunca içinizi ısıtacak kar tanesi desenli runner takımlı Amerikan servis takımı modeli kış mevsiminde sıcak sohbetlerin yapıldığı yemek masalarına konuk olacak modellerden. Kalpli kırmızı servis örtüsü romantik takımlar arasında yer alıyor. İki kişilik olarak tasarlanan kalp detaylı kırmızı Amerikan servis takımları ile romantik sofralar kurmak zevkli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.