Kadın Moda

Twing Bayan Terlik Modelleri

24.09.2014
3.401
Twing Bayan Terlik Modelleri

Twıng markası 1988 yılında kurulmuş olan bir firmadır. Twıng yaklaşık 1000 tane parakende satış noktası bulunmaktadır. Twing terlik konusunda adını duyurmuş ve her sezon yeni tasarımları ile bayanların beğenisini kazanmaktadır. Terlikler kullanışlı olmasının yanında şıklıkları ve şirin yapıları ile de beğenileri kazanmaktadır.  Ev tekstil ürünleri arasında ev terliklerde girmektedir. Terlikler her zaman kullanılır fakat kış aylarında soğuklardan korunmak için daha çok kullanılmaktadır. Bu durun kesinlikle tercih edilebilir ve evlerinde şıklığı seven bayanların tercih edeceği modern tasarımlardır. Birbirinden farklı tasarımlarda olan ve her terlik modeli farklı desenler ile tasarlanmış çok kullanışlı bayan terlik modelleri dikkati çekmeyi başarmaktadır. Twıng yeni sezon bayan terlik modellerinden olan gri renk ağırlıklı olan ve üzerinde ise beyaz ayı deseni pembe balonlar tutuyor olması terlik modeline şirinlik katmaktadır. Renklerin birbiri ile ne kadar uyumlu olduğunu gösteren yeni sezon tasarımları arasında kesinlikle yer almaktadır.

Beyaz ve yünlü olan modelleri beğenen bayanlar sadelikten hoşlananlar için ayrıca aralarında olan inci detayları ile hareket katılmış çok güzel bir terlik tasarımı ile beğenileri kazanmayı başarmaktadır. Genellikle evlenecek olan bayanların çeyizleri için tercih edeceği çok şık bir terlik modelidir. Leopar deseni bayanlar her yerde kullanmaktadır twıng markası bunu göz önüne alarak leopar desenli ve ön tarafında payet işlemeli pembe fiyonk detayı ile hareket katılmış çok kullanışlı ve modern bir tasarım ile beğenileri kazanmayı başarmaktadır. 2014 sezonunda twıng terlik modellerinde farklı hayvan fügürlerinin kullanıldığını görmekteyiz. Mavi olan terlik modelinin üzerinde olan köpek teması çok şirin bir hava katmıştır. Bu terlik modelinin pembe rengi de bulunmaktadır. Sade ve şirin terlik modelinde gri olan terlik modelinin içi ve dışında olan açık pembe fiyonk detayı ile hareket katılmaktadır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Renklerin birbiri ile ne kadar uyumlu olduğunu gösteren yeni sezon tasarımlarından olmaktadır. Ponponlu olan modeller yıllardır modasını kaybetmeyen tasarımlardır. yeni sezonda lacivert parlak kumaş kullanılmış ve üzerinde olan renkli örgü detayları ile hareket katılmış aynı zamanda ön detayında pon pon detayı hareket katmaktadır. Renklerin uyumu göz alıcı güzellikte olmaktadır. Twıng yeni sezon terlik modellerinde kedi ve köpek detayları çok fazla şekilde kullanılmış modern tasarımlardır. Şıklıkları ile beğenileri kazanmayı başarmıştır. Yeni sezonda bayanların dikkatini çekecek çok güzel terlik modelleridir. Yeni sezon twıng bayan terlik modellerini inceleyerek seçimlerinizi ona göre yapmanızı önermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.