Kadın Moda

Schafer Kahvaltı Takımları Modelleri

Schafer Kahvaltı Takımları Modelleri

Schafer markası biline ve tercih edilen bir markadır. Yıllardır faaliyette olan ve gelişimine devam eden birçok mağazası olan yeni sezon tasarımları arasında yer alınmaktadır. Kahvaltı takımları ile schafer markası yeni sezona damgasını vuran ve çeşitli tasarımlar ve çiçek desenleri ile ilgi çekmektedir. Kahvaltı takımı seçimi aslında ne renk ve ne tarz tercih edeceğinize göre değişmektedir.Kahvaltı takımları schafer markası ile daha bir anlam kazanmaktadır. Schafer yeni sezon kahvaltı takımları ile kesinlikle sofralarınız rengarenk olacak ve çiçek açacaktır. Birbirinden farklı çiçeklerin porselen tabakların üzerine süslenmiş olması ile ilgi çekmektedir. Aslında kahvaltı takımlarını seçerken istediğiniz ve en çok sevdiğiniz bir çiçek deseni ile tasarlanmış kahvaltı takımını kesinlikle tercih edebilme imkanınız olacaktır. Siyah ve beyaz renklerin bir arada kullanıldığı schafer kahvaltı takımında iki mat renkte gül detayı olan ve siyah ile mat renklerin birbiri ile ne kadar uyumlu olduğunu gösteren havalı ve modern bir kahvaltı takımı ile dikkat çekmektedir.

Kırmızı renk tutkunları bayanlar aslında her yerde kırmızı kullanmaktan çok zevk alırlar durum bu şekilde olunca da kırmızı renk tasarlanan kahvaltı takımı ile beyaz porselen üzerinde olan kırmızı çiçek detayları ile ilgi çekici ve sade ve modern bir şıklık katmaktadır. İçinizde bahar havası andıran çiçeklerin kuşların olduğu kahvaltı takımı ise yeni sezonda beğenileri kazanmış çok modern bir kahvaltı takımıdır. Lale desenli olan schafer kahvaltı takımları ise lale çiçeğinin bizler için ne kadar anlamlı olduğunu gösteren havalı ve modern bir kahvaltı takımıdır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Lale deseni bizlere osmanlılardan kalan ve yıllar geçse de şıklığını kaybetmeyecek bir kahvaltı takımıdır. Pembe lilyumlar ile süslenen kahvaltı takımı mor renklerinde hakim olduğu yeni moda tasarımlarındandır. Yeşil yaprak ve yeşil kelebek detayları ile tamamlanmış olan yeşil rengin içimizde canlandırdığı kıpırtıyı gösteren havalı bir kahvaltı takımıdır. Sadeliği seviyorsanız eğer krem renk olan kahvaltı takımı sade krem desenli olan kahvaltı takımı ile havasına hava katan modern bir kahvaltı takımıdır. Yeşil renk yeni moda kahvaltı takımları ile beğenileri kazanmayı başaran ve aynı zamanda kombinlenen çok havalı bir kahvaltı takımıdır. Yeşil olması renkli çiçek detayları ile bahar havasını yansıtan çok havalı ve modern bir kahvaltı takımı ile beğenileri kazanmaktadır. Bahar aylarında renkli çiçek desenli kahvaltı takımları ile cıvıl cıvıl kahvaltı yapabilirsiniz. Sizler ile paylaştığımız kahvaltı takımlarını incelemenizi önermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.