Roman Abiye Elbise Modelleri

  • 13 Ocak 2015
  • Roman Abiye Elbise Modelleri için yorumlar kapalı
  • 7.513 kez görüntülendi.
Roman Abiye Elbise Modelleri

Özel gün ve geceler biz kadınlar için büyük önem taşır. Kendine özenen ve tarz giyinmeyi seven bayanların çok ayrıntıcı ve kendinden emin elbiselerle tarzını yansıttığı bir gerçektir. Abiye elbise modelleri araştırmanıza yardımcı olacak Roman kadın abiye elbise modelleri ile sizde kendinizi özel hissettirecek modellere göz atmaya ne dersiniz. Bayanlar için her sezon kendini yenileyen sade ve modern tarzı ile roman kadın abiye elbise modelleri uzun ve kısa olarak bir çok model arasından sizlerinde beğeneceğini düşündüğüm modeller işte. Roman kadın abiye modelleri arasında kırmızı kahve jakar kumaş ve siyah, saks mavisi ve payet işlemelerden oluşan bir çok model var. Roman kadın abiye elbise modelleri arasında mini abiye modelleri arayanlar için kırmızı ve renk seçenekleri oluşturulmuş tül yaka ve güpür ile birleştirilmiş arka sırt modeli ile diz üstünde biten etek hizası ve vücudu saran kumaşı ile mini abiye elbise modellerinden sadece biri. Roman abiye modelleri arasında siyah elbiseler oldukça yoğun olarak tercih edilmiş siyahın verdiği güvenle seçim yapmakta zorlanacağınız sade ama şık tasarımları ortaya çıkarmış birden çok siyah abiye elbise modelleri arasında hem kısa hem de uzun modeller tasarlanmış. Mini roman abiye elbise modelleri arasında farklı bir abiye seçimi yapmak istiyorsanız gri renk ve beyazın buluşturulduğu katlama ile kumaşa model verilmiş ve göğüs detayı ile oldukça hoş duran abiye bir çok modacı tarafından da tam not olacak tasarımlardan sadece biri.

Farklı tasarımlardan bir tanesi de beyaz üst ve altı çizgili renkli uzun etekli abiye elbise modeli. Roman yeni sezon için jakar elbiselerden öne çıkan modelleri arasında ön yırtmacı bulunan mini elbise modeli oldukça harika bir abiye tasarlanmış. Roman kadın abiye elbise modelleri arasında payet işleme ile mavinin siyahla buluşturmuş ve uzun yerlere sürünen etek kısmı ile modada tarzı ile öne geçmek isteyenlerin tercih edeceği modellerin başında geliyor.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Roman bayan abiye modelleri arasında yeni sezon için uzun kol açık yaka ve payetli kumaştan tasarlanmış kahve çizgilerle modern şıklığı bir arada sunmuş. Bu yıl pelerinli bir çok tasarım ön planda roman kadın abiye modelleri içinde pelerinli ve mini abiye elbise modeli bunlara iyi bir örnek. Roman abiye elbise modelleri arasında payet etekli üst katlamalı omuz ve göğüs dekolteli vücuda oturan kesimi ile bir çok beğeni alacak gece şıklığını yakalamak isteyenlerin tercihi olacak tasarımlardan sadece biri.