Kadın Moda

Pierre Cardin Yeni Sezon Porselen Yemek Takımı Modelleri

26.02.2015
3.709
Pierre Cardin Yeni Sezon Porselen Yemek Takımı Modelleri

Pierre Cardin porselen yemek takım modelleri yeni sezonda sofralarda yine farkını ortaya koydu. Porselen yemek takım modelleri ile sofraları yine donatacak. Porselen takım modelleri ile sora kurmak çok keyifli olacak. Sofralara yeni trend oluşturan marka yeni sezon için modern tasarımlara lüks ürünlerle kombinasyon ile hazırlanmış porselen takımları her evin vazgeçilmez sofralarını donatacak. Sofralarda estetik dokunuşlar arayanlar için en ince ayrıntı ile tasarlanmış yemek parçaları büyük ailelere ve küçük alile kişi sayısına göre sayı arkı ile hazırlanmış. Seksen altı parça ve yüziki parçadan oluşan porselen yemek takımı modelleri kendine hayran bırakıyor. Pierre Cardin yeni sezon için renkli sade ve altın yaldızlı porselen takımları içinde renkli sade ve canlılık katılmış modeller mevcut. Porselen takımları kare oval ve yuvarlak tasarımlar içeren modellerden oluşturulmuş. Porselen takımı ile uyumlu olarak cam bardakları ve uyumlu kaşık çatal tasarıları ile tamuyum sağlanmış olan modellerde büyük ilgi göreceğe beziyor. Uyum içinde mutfak eşyalarını almak isteyenler için oldukça ince düşünülmüş.

Çiçek çiçek desenlerle kaplanmış güllerin renkleri ve canlılığı katılmış porselen yemek takımı modeli kare olarak tasarlanmış seksenaltı parçadan oluşan yemek takımı lezzetli sofralarınıza sadece eşlik edecek. Sofralarda lüks tasarımları hazırlayan pierre cardin porselene altın sarısını ve verdiği şekille oluşturulmuş model kare kenarlıklı ve çukur modeli ile lüks sevenlerin tercihi olacak aynı zamanda modelle uyumlu kaşık çatal ve bardak tasarımları da hazırlanmış sadece porselen değil bir bütün halinde düşünülmüş.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Eskiyi günümüze uyarlayan pierre cardin ince tasarımlı kenarları renkli ortası gül motifi ile hazırlanmış porselen takımı seksen altı parçadan oluşan porselen takımı ince ve modern haliyle sofralarda yerini alacak. Lüks porselen takımı modelleri içinde yerini alan kare altın sarısı kenarları ile hazırlanmış model beyazın en parlak hali ve porselenin en ince tasarımı ile modern masalarda ihtişamını sergileyecek. Siyah tasarımlı yuvarlak olarak tasarlanmış porselen takımı sade günlük olarak kullanmak isteyeceklerin tercihi olabilir.

Pierre cardin, porselen takımları içinde mavi renk büyük güllerin tarımı ile renk katılmış model kahve tonları ile sofralarda sadelik arayanlar için. Küçük çiçekli yemek takımları renk ve bir çok modelde tasarlanmış küçük motifleri porselenler uzun zaman geçse bile modası geçmeyecek modeller arasında olduğunu unutmamak gerekir. Porselen yemek takımı modeliniz hangisi olursa olun sofranıza renk katacağı ve şenlendireceği kesin yeni sezon modelleri içinden beğenmekten zorlanacağınız tasarımlar sizleri bekliyor.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.