Kadın Moda

Oje İle Cep Telefonu Kabı Süsleme Modelleri

Oje İle Cep Telefonu Kabı Süsleme Modelleri

Telefon kılıfları kişinin yaşam tarzına uygun modellerle gün geçtikçe birbirinden çarpıcı modeller oluşturulmaya devam ediliyor. Siz kendi tasarımınızı kendiniz evdeki malzemelerle hazırlamak ister misiniz peki. Birbirinden güzel renklerde ve modeller ile sizin kendi tasarım cep telefonu kılıfınız olsun istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okuyun lütfen. Şimdiki nesil yeniliği kendi yapmak ve kişiliğini yansıtacak sıra dışı tasarımlara hayran bir kitleye sahip. Sıra dışı olmak ve başkasında gördüğünüz modellerle taşımak istemiyorsanız cep telefonunuzu işte sizin işinize yaracak en çokta kızların ilgisini çekecek cep telefonu kılı süsleme teknikleri. Günümüzde büyükten küçüğe yaygın olan cep telefonları trendi ile teknoloji gençliği oluşmuş durumda buda birbirinden farklı aksesuarları yanında getiriyor hali ile çocukların cep telefonları kendi buldukları yöntemle birbirinden şık boyayarak ve figür desen kullanarak ortaya çıkardıkları cep telefonu kılıfları yapım aşamaları da oldukça kısa bir ojenin kuruması kadar diyebilirim. İşte sizlerin büyük hayranlık duyduğu modellerin yapılış teknikleri anlatımlı videoları ile buyurun seyredelim ve uygulamayalım. Ojede en yeni trend olan ebru sanatı tekniği ile sizde cep telefonu kılıflarınızı süsleyebilirsiniz. Ebru sanatı uygulama yapmak için gerekli malzemelerde evinizde bulunan ürünler olduğu için zorlanmayacaksınız kim bilir belki sizler daha da geliştirebilirsiniz beklide.

Videoları görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentilerimizin üzerine tıklayınız.

Meyveleri kim sevmez ki peki yaza uygun bir kılıf düşünür müsünüz? Mevsimlik olarak boyanabilir diye düşünündüm hemen. Karpuz dilimini cep telefonu kılıfına boyayarak eğlenceli bir cep telefonu kılıfı tasarımına sahip olabilirsiniz. Karpuz bile yapılıyorsa artık bilemiyorum sizin evinizdeki atölyelerden daha ne meyveler ve farklı modeller çıkar.


Genç kızlar bu modele bayılacak! Kedi kızların çok sevdiği hayvanlardan olduğu için midir nedir kedi figürü bir çok aksesuar, takı, tişört, çantalarda kullanılıyor işte size harika bir kedili kılıf ama kendiniz boyamanız gerek. Elinizdeki oje ile boyayacağınız kedi şirinlikte yarışabilirsiniz beklide. Kılıfı pembe, beyaz, ve kahve renkler ile düşünebilirsiniz. Gözlerini mavi renk veya modeli beyaz olarak yaparak daha canlı hale getirmekte mümkün fikirler bizden yapması sizden.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.