Kadın Moda

Mudo Bayan Ayakkabı Modelleri

30.08.2014
3.490
Mudo Bayan Ayakkabı Modelleri

Mudo markası birçok markanın tek bir çatı altında toplanmış şeklidir. Mudo concept ise 60 yıllardan faaliyete geçen tekstil ürünleridir. Mudo aynı zamanda kurumsal bir firma olmaktadır. Aslında mudo markası denince ilk akla gelen ev dekorasyonu olmaktadır. Fakat ayakkabı modelleri ilede dikkati çeken mudo bu konudada adını ıspatlamıştır. Türkiye de ilk ev dekorasyonunu mudo markası getirmiştir. Ayakkabı modellerinde ise genellikle düz modellere yer verip rahat bir tarz ortaya çıkarmıştır. Bizde sizlere mudo bünyesinde olan mudo ayakkabı modellerini tanıtmak istedik Mudo markası internet üzerinden satış tekniği sayesinde kolay ulaşabilirlik sağlamaktadır. Aynı zamanda şu anda indirim döneminde olduğu için seneye kullanacağınız yazlık ayakkabıları bile şimdiden alabilirsiniz. O yüzden sizler ile yazlık ayakkabı modelleri de tanıtmak istedik. ayakkabı bayanların vazgeçilmez bir etkeni olmaktadır. Belki 100 tane ayakkabıları olsun gene ayakkabı almak isterler. Bu durum aslında çok güzel olmaktadır. Düşünsenize bayanlar kendilerini bu şekilde iyi hissedecekse bayanları mutlu etmek gerçekten çok kolay. Yaz akşamlarında siyah ayakkabılar çok tercih edilmektedir.

Siyah ve rugan bir arada kullanılırsa kesinlikle çok modern bir hava yaratır aynı zamanda birde topuk detayı eklenirse her bayanın beğeneceği cinsten olur. Mudo yeni sezon tasarımlarından olan siyah rugan topuklu ayakkabı her bayanın mutlaka dolabında olması gereken bir modeldir. Rahatlıktan hoşlanan bayanlar taban detayı hasır olan ve mavi üzerinde beyaz çiçekler ile hareket katılmış bu ayakkabı çok rahat olmasının yanında hem gündüz hemde gece kullanabileceğiniz bir modeldir. Şortların altında bile çok modern duracaktır. Aynı tarz ayakkabı modelleri mudo markasında farklı renkleri olmaktadır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Sizler ne tarz ve ne renk ihtiyacınız var ise aralarından tercih edebilirsiniz. Aslında en rahat ayakkabı tipi dolgu topuk ayakkabı modelleridir. Fakat mudo markası dolgu topuk detayını terlik modelinde kullanmış olup yaz aylarında bile nasıl modern olunur onu bize göstermektedir. Dolgu topuk detayları hasır olan ayakkabı detayları rahatlığı ifade etmektedir. Tabiki vazgeçilmez sandalet detayları pembe, taba, siyah renklerin olduğu üzerinde sarı zımba detayları ile hareket katılmış olan bu model çok şık aynı zamanda çok modern olan bir sandalet olmaktadır. Örgü şeklinde olan ve püskül detayları ile hareket katılmış sandalet modelleri sizlerin zevkine göre tercih edeceğiniz modellerdir. rugan ve süet bir arada kullanılan sivri burun topuklu ayakkabı modeli çok şık kombinlenmiştir. Özellikle çalışan bayanların tercih edeceği ayakkabı modelidir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.