Kadın Moda

Marjin Bayan Bot Modelleri

23.09.2014
5.675
Marjin Bayan Bot Modelleri

Marjin tasarımları genç dinamik tasarımları ile dikkat çeken bir markadır. Diğer markaların yapamadığı çok güzel ve modern tasarımları ile dikkat çekmektedir. Marjin yurt içinde ve yurt dışında kendine has tararımları ile çok beğenilen bir markadır. İlk mağazasını İstanbul Malzetepe de açan marjin zaman ilerledikçe müşteri potansiyelini arttıran ve zaman ilerledikce de kalitesini tamamlayan bir markadır. Marjin açtığı alışveriş merkezinde olan mağazası sayesinde bir anda dikkati çekmeyi başaran bir marka olmaktadır. Perakendecilik sektöründe de kendisini son derecede geliştirmiş çok köklü bir firma olmaktadır. İnternet üzerinden alışveriş sayesinde ise kolay alışveriş yapmanın şıklığını yansıtacaktır. Zengin koleksiyonu ile bir fünya markası olma çabasında dır. Sonbahar aylarının gelmesi ile bot modelleri kullanılmaya başlanmaktadır. Marjin çok özel kısa ve uzun bot modelleri ile kullanım yerlerine göre değişecek olan bot örnekleri ile dikkat çekecektir. Marjin yeni sezon yağmur botları farklılık eklenerek üst detayında leopar ve zebra deseni olması bot modeline hava katmıştır.

Farklılık sevenler için ilk tercihler arasında yer alan modern bir tasarımdır. Spor tarzı olan bayanlar siyah ve taba renklerinde olan önden bağcık detayı ile hareket katılmış spor bir tasarım karşımıza çıkmaktadır. Kısa kalın topuk detayı ile ilgi çekici güzellikte olan çok rahat bir bot modelidir. İki mavi tonu bir arada kullanılan süet kısa bot modeli klasik olan bir tasarımdır. Çalışan bayanların rahatlıkla kullanabilecekleri farklı ve modern bir tasarımdır. Çok havalı olan kısa marjin bot modeli siyah dalmaçya detayı olan ve sivri bulun ince topuklu aynı zamanda sarı metal detayları ile hava katılmış çok havalı bir kısa bot modelidir.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Ayaklarınızda şıklığı gösteren çok modern bir tasarımdır. Siyah deri sivri burun bayan aykakabı modeli üst detayında sarı renk fermuar detayı olan çok kullanışlı bir kısa bot modelidir. Kullanım açısından her zaman bayanların tercih edeceği havalı bir bot tasarımdır. Deri ile yılan derisi aynı anda kullanılan kenarlarındaki olan iki tane yılan derisi kemer sayesinde kesinlikle çok havalı bir kısa bot modeli ile ilgi çekmeyi başarmış 2014 tasarımları arasında yer almaktadır. Zincir detaylı olan çizme modelleri son dönemlerin en moda tasarımları arasında yer almaktadır. Yeni sezonda birbirinden farklı olan marjin tasarımlarını inceleyerek seçimlerinizi ona göre yapmanızı önermekteyiz. Kesinlikle aradığınız bot modelini bulabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.