Kadın Moda

LAV Cam mutfak Eşyaları Modelleri

19.11.2014
10.500
LAV Cam mutfak Eşyaları Modelleri

Lav Markası cam sektörüne yeni atılan bir firma olmaktadır. Cam konusunda pazara yeni girmiş çok iddealı olan bir markadır. Lav markasını amacı bayanların ilgisini çekmektedir. Farklı ve modern tasarımlar ile ses getiren cam tasarımları ile ilgi çekmektedir. Sektöre yeni girmesine rağmen yaptığı reklamlar sayesinde adını kolaylıkla duyurmayı başarmış çok köklü bir firma olmaktadır. Gürallar gruptan adını devir alan Lav markası gürallar deneyimi ile yoluna devam edecek olan bir markadır. Lav cam modellerinde hayatımızda olan etkenleri kullanıp işlemektedir. Ateş ve camın hayatımızda ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Cam ürünlerinden olmayan bir ev gördünüz mü hiç bayanların her gördüklerinde almaktan zevk alacakları evlerinde olan eskimiş bardakları değiştirmek için can atacaklarını bilmeyen yoktur. Hatta bazen bardaklarından sıkılan bayanalar bardakları kırılsın diye ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Durum bu şekilde olunca Lav markası hem İnternet üzerinden satış hemde uygun fiyat politikası ile şimdiden ilgi çekmektedir. Aslında en çok önemli olan detay İnternet üzerinden satış yapılması olmaktadır. Çünkü evden alışveriş yapmak kadar zevk verici birşey yoktur. Evlerin en olmazsa olmazlarından olan çay bardak modelleri desneli ve sade olan modeller olmaktadır. Çay bardaklarından üzerinde renkli desenler olan çok havalı çay bardak modeli olacaktır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Cam bardak modellerinden aynı zamanda papatya desenli ,kaftan ve nazar boncuk desenli olan çay takımları çok renkli ve desenli olan çay bardak modelidir. Aynı zamanda reklamlarda da gördüğümüz bardak modeli bel detayı ince olan üst detayı geniş çok havalı bir cam çay bardak modeli ile havalı ve modern bir çay bardak modelidir. Aynı zamanda reklamlarda da karşımıza çıkan çok kullanışlı ve yeni sezon tasarımlarında her bayanın tercih edeceği şık tasarımdır. LAV markasının deniz serisini anımsatan sanki denizdeymişsiniz gibi hava yaratan mavi üzerinde olan üzerinde renkli noktaların olduğu ve su içerken sanki denizdeymişsiniz havası yaratan su bardağıdır. Evinizde renk seviyorsanız yeni sezonda renkli olan cam takımları renklerin uyumu ve modern yapısı ile hava katacak modern tasarımlar olacaktır. Birçok rengin bir arada kullanıldığı pembe saklama kabı ve aynı zamanda cam kavanoz detaylarının da rengarenk uygulandığı çok havalı ve mutfaklarınıza renk katacak cam tasarımlardır. Kase örnekleri büyük ve küçük olan ve taban detayı ise renkli olan çok güzel cam tasarımlardır. Birbirinden güzel cam takımlarını inceleyerek seçimlerinizi ona göre yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.