Kadın Moda

Kütahya Porselen Yemek Takımları Modelleri

23.09.2014
6.047
Kütahya Porselen Yemek Takımları Modelleri

Kütahya porselen 1970 yılında temelleri atılmış bir markadır. Kütahya da yer alan  ve birçok dağıtım kanalı ve bayilikler ile ulaşımı dikkat çekmektedir. Kütahya porselen 300 yılda kazanacağı kaliteyi 30 yılda ulaşmayı başarmış bir firmadır. Kütahya porselen porselen üretiminde bir numarada olmaktadır. Çeşitli porselen tasarımları ile beğenileri kazanmaktadır. Ürün çeşitliliği tasarladıkları dekor zenginliği ve çeşitli modern ürünler ile beğenileri kazanacaktır. Yaklaşık 52 ülkeye Kütahya porselen ürünleri ile tanıştırmış ve gelişimine devam eden bir markadır. Yıllardır Kütahya porselen yemek takımlarını özellikle evlenecek olan kızlar için anneleri Kütahya gidip alanları bilmekteyiz. Çünkü herşey erinde güzeldir adına uyarak daha çok ürün ve daha uygun fiyatlara direk ana yerinden almak her zaman daha mantıklı olmaktadır. Durum bu şekilde olunca da yemek takımları modelleri ile Kütahya porselen dikkat çekmektedir. Yemek takımları iki modele ayrılmaktadır. Özel misafirleriniz için olanların yanında günlük yaşantınızda kullanacağınız çok çeşitli ürünler olmaktadır. Günlük kullanılan yemek takımları daha spor ve daha renkli modellerden oluşmaktadır. Kütahya porselen 2014 yemek takımlarında mor minik çiçekler ile hareket katılmış olan yemek takımını mor renk çiçek aksesuarları ile kombinleyebilme imkanı olacaktır. Mor kadehler ile tamamlanacak çok şık bir yemek takımıdır.

Kütahya porselen günlük yaşantınız da kullanılması için renkli ve kelebek desenli olan yemek takımı içinizde kelebekler uçacak olan bir yemek takımıdır. Şıklığı ve modern yapısı ile dikkat çekecektir. Son dönemlerin en çok modası olan eskitme tarzında olan yemek takımlarına kütahya porselen yeni tasarımları ile de dikkat çekmektedir. Krem renk olan porselen kenarları eskitme detayları ile hava katan bir şıklık yaratacaktır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Kütahya porselen çok havalı yemek takımlarında içinde bordo çiçek desenleri olan ve kullanışlı yeni sezon yemek takımları arasında yer almaktadır. Şıklığı ve modern yapısı ile göz kamaştırıcı güzelliğini koruyan modern bir tasarım olacaktır. Kesinlikle beğenileri kazanacak çok havalı bir yemek takımıdır. Günlük kullanılacak olan yemek takımlarında üzeride saat detayı havası yaratan Kütahya porselen yemek takımları her zaman beğenileri kazanacak çok şık tasarımlar olmaktadır. Modern yapısı ile ilgi çekici güzellikte olan ve her zaman tercih edilecek bir yemek takımı olmaktadır. Beyaz porselen yemek takımında mavi minik çiçek detayları olan ve içinizde çiçekler açacak olan yemek takımı modern yapısı ile beğenileri kazanan yeni sezon tasarımları arasında yer almaktadır. Kütahya porselen yemek takımlarında sade beyaz olan tasarımlar hava katmaıs açısından kabartmalı detayları ile ilgi çekici olmayı başarmış çok zarif tasarımlar arasında yer almıştır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.