Kadın Moda

Kusursuz Davet Sofrası Nasıl Hazırlanır ?

Kusursuz Davet Sofrası Nasıl Hazırlanır ?

Davet yemekleri oldukça telaşlı olur masa düzeni yapılacak yemekler alışveriş ve sevdiklerinizle yapılacak yemek boyunca keyifli saatler olunca onca hazırlık zevkle yapılır. Sofra düzeni eskiden çok da önemsenmiyordu aslında günümüzde birçok yapılan yemek programı ardından gündeme gelen sora düzeni günümüzde çok önem taşıyor. Evlerde yapılan enfes yemekleri birde düzenli ve şık masalarda servis etmek isteyenlere iki ayrı masa düzeni videosu ile bilgilendirmek istedim. Masa düzeni nedir öncelikle bundan bahsetmek istiyorum. Masa düzeni sizin servis yapmanızı kolaylaştıracak masalarda olması gereken tabak, kaşık çatal, bıçak, peçete, tuzluk, vs masa ortasında bulunması ve bulunmaması gerekenleri ayrıntısı ile bilmeniz masanızı en iyi şekilde hazırlamanızı sağlayacaktır. Masa düzeni için yeni tasarım ve modern yemek takımlarını yenilikçi aksesuarlarla satın alabilirsiniz. Masa düzeni için ufak tüyolarla daha şık ve sade hazırlayabilirsiniz.

Videoları görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentilerimizin üzerine tıklayınız.

Masa düzeni için taze çiçekleri tercih etmeyecekler için kurutulmuş çiçek kullanabilirsiniz hafif kokular misafirlerinizi rahatsız etmeyecektir aynı zamanda yemek kokularının önüne de geçmemelidir. Sevdiklerinizle dolu bir akşam yemeği için hangi ürünü nasıl koymalıyım sorusuna sıralı bir şekilde yerleştirme videosu yardımcı olacaktır. En kısa sürede peçete katlama fikirleri ile buluşmak üzere hoşçakalın. Bernardo satışını yaptığı profesyonel ürünlerle masalarınızda şıklığı kazandırıyor tekstil, aksesuar, porselen, tencere tava vs bir çok ürürlerle hayatımızda büyük önem taşıyan ürünleri tasarlamaya devam ediyor. En şık sofralar için bernardo, masa düzeni önerisi videosu ile hazırlamak isteyenlere sizce de harika ve olması gereken bir masa düzeni olmadı mı? Ben çok beğendim.
Karaca yeni evli çiftlere satışın daha yoğun olduğunu düşünerek hazırladığı evliliklerinden sonra ilk davetin önemini de vurgulayan masa düzeni videosu ile oldukça başarılı bir çalışma yapmış. Yeni evli çiftlere yardımcı olacak videodan en çok kurutulmuş lavanta fikri bizden geleneksel olarak tercih etmeleri çok etkileyici olmuş eskiden çeyizlerde lavanta torbaları olurdu eski çeyizlerde mutlaka olurdu işte karacanın hazırladığı çok başarılı bir video.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.