Kadın Moda

Koton Bayan T-Shirt Modelleri

04.09.2020
360
Koton Bayan T-Shirt Modelleri

Her kadının gardırobunda büyük yer edinen tişörtler adeta yazın kurtarıcı parçasıdır. Özellikle sade düz siyah veya beyaz tişörtler birçok gardırobun olmazsa olmazlarındandır. Günlük kullanım açısından sıklıkla tercih edilmesinin en önemli sebebi renk ve modelinin rahatlığından ötürü her kıyafetle uyum sağlayabilir olmasıdır. Son dönemlerde özellikle bol kesim bele oturmayan rahat tişörtler fazlasıyla popüler bir hale gelmiştir. Bol kesim olması hem rahat hareket etme olanağı verirken hem de salaş duruşuyla modern bir görünüm elde etmenizi sağlar. Koton kadın tişört renklerinde beyaz ve siyah renklerin yanı sıra pastel renklere de sıklıkla yer verilmiştir. Yaka detayları da tişörtlerde yoğun bir çeşitlilik sağlıyor. Bisiklet yaka, v yaka ve yakasız düz kesim tişörtler dilediğiniz renk ve tarzda geniş bir yelpazeye yayılıyor. Özellikle yakası boyun bitişinde olan tişörtler kadınlar tarafından son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Hem rahat bir kombin olmakla beraber yakası boyun bitişinde olduğundan ötürü uzun zincir kolyelerle modern ve spor şık bir görünüm veriyor. Crop model kısa tişörtler geçen dönemlerden gelen popülerliğini korusa da yerini uzun tişörtlere bırakmış durumdadır.

Uzun tişörtler hem tayt ve dar paça pantolonlarla şık durmakla beraber etek ya da pantolonda iç kısma koyularak elde edilen görüntüyle salaş bir hava katmaktadır. Düşük omuzlu lastikli kumaşlı modellerde yine tişörtler kadar rağbet görmektedir. Her kesimden kişiye uygun tişörtler ile aynı parçayla oluşturulan farklı kombinasyonlar görülmekte ve herkes tişörtler ile kendi tarzlarını birleştirdiği parçalar ile sergilemektedir. Desen olarak çoğunlukla yazı ve baskılar kullanılsa da pullu ve parlak desenli tişörtler de ilgi çekmektedir.
Rengarenk Tişörtlerle Kendi Tarzını Yarat: Beyaz sade bir tişört ile yapılabilecek kombinler oldukça fazladır. İster etek, ister şort, ister pantolon, ister tayt birçok parçayla hangi renkte olursa olsun uyum sağlayan beyaz tişörtler her kadın gardırobunun vazgeçilmezleri arasındadır. Düz kesim, sade model tişörtlerin yanı sıra çizgi film karakterlerinin baskıları, pullu şekilli baskılar, kedi veya köpek gibi çeşitli hayvan baskıları ve yazılar da tişörtlerde çeşitliliği arttıran faktörlerdendir. Bu baskılarda dikkat çeken kısım baskıların oldukça minimal ve basite indirgenen resimlerden oluşmasıdır. Yazılar da benzer şekilde küçük boyutlarda tişörtlerde yer almaktadır. Bu minimal görüntü de kombin yapma aşamasında kıyafeti abartmadan daha sakin ve modern bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır. Beyaz ve siyah dışında mor, haki, çimen yeşili, kiremit rengi, hardal sarısı gibi geniş renk skalasıyla Koton bayan tişört modellerinden dilediğinizi seçerek spor şıklık akımına siz de ayak uydurabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.