Kom Yeni Sezon Bayan Gecelik Modelleri

  • 13 Kasım 2014
  • Kom Yeni Sezon Bayan Gecelik Modelleri için yorumlar kapalı
  • 4.158 kez görüntülendi.
Kom Yeni Sezon Bayan Gecelik Modelleri

Kom markası iç çamaşırı sektöründe adını duyurmuş olan bir markadır. İç çamaşırı denince direk akla kom markası gelmektedir. Kom markası 1950 yıllarından bu zamana kadar ilerleyen çok köklü bir gelişimi olacaktır. Zaman ilerledikçe gelişimine devam eden aynı zamanda iç çamaşırı olmazsa olmazlar arasında kesinlikle yer almış köklü bir firmadır. Kom kalitesinde öncü aynı zamanda gelişimi ve şıklığı ile gelişimine her sezonda ilerleyen modern bir markadır. Durum bu şekilde oluncada bayanların vazgeçilmezi olan gecelik modellerini her zaman rahatlıkla kullanacağınız geceliklerdir. Gecelik denince akla günlük yaşantınızıda kullanacağınız ve özel gecelerde kullanabileceğiniz saten gecelik örnekleri ile ilgi çekici olacaktır. Kom bayan gecelik modellerini kom mağazalarında veya kom saten mağazalardan ulaşabilme imkanınız olacaktır. Kullanışlı olması ise yıllarca tercih edebileceğiniz kullanışlı tasarımlar ile her zaman beğeni ve ilgi çekecek çok çeşitli gecelik örnekleri ile beğenileri kazanacaktır. Gecelik modelleri özellikle yaz aylarında çok kullanılan sıcaklarda bayanları rahat ettirecek çok kullanışlı gecelik örnekleridir.

Açık mor kom saten kısa ince askılı olan gecelik modeli rahat edecek olan çok rahat bir gecelik tasarımdır. Krem saten kom gecelik modeli göğüs altında olan güpür dekoltesi ile kombinlenmektedir. Kalın askı detayı ile gözleri dolduran saten şıklığının yansıdığı gecelik tasarımıdır. Günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz uzun kollu gri gecelik modeli üzerinde kış aylarını anımsatan ayı üzerinde şapka ve bere detayı olan çok şirin bir gecelik modelidir. Evde rahatlığı sevenlerin en çok kullanacakları gecelik tasarımıdır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Kom gecelik modellerinden kırmızı gecelik modeli kırmızı tutkunu bayanlar evlerde kırmızı kullanmayı sevenlerin ve önde deseni olan çok kullanışlı ve rahat gecelik modelidir. İnce askılı kısa olan ve üzerinde mor desenlerin hakim olduğu gecelik modeli kom tasarımları arasında yer almıştır. Açık pembe olan ve mini kol detayları ile tamamlanmasının yanında göğüs altında olan beyaz güpür kullanılmış çok güzel ve kullanışlı gecelik tasarımdır. Gri tonlarının üzerinde pembe puantiye detayları ile uygulanmış ve yaka detayı ise pembe dantel ile hareket katılmış ve önden pembe kurdele detayı ile hareket katılmaktadır. İnce askılı uzun krem renk olan ve derin yırtmaç dekoltesi olan gecelik modeli çok havalı bir geceliktir. Üzerinde olan sabahlık detayı ile tamamlanan çok kullanışlı yeni sezonda çok bayanların beğenisini kazanacak olan kom tasarımlarındandır. Kom yeni sezon bayan gecelik modellerini incelemenizi önermekteyiz.