Kadın Moda

Koçak Gold Altın Bayan Kolye Modelleri

15.11.2014
7.193
Koçak Gold Altın Bayan Kolye Modelleri

Koçak gold Anadolunun tarihsel mirasını yansıtan bir markadır. İlk mağazası Ankara kurulan ve gelişimine devam ettikçe ilerlemesine devam eden yeni sezon çok beğenilen yeni sezonda beğenileri kazanmaktadır. Koçak gold altın sektöründe adını duyurmuş çok modern tasarımlar arasında kesinlikle yer alınmaktadır. Koçak gold yeni sezon bayan altın kolye tasarımları ile beğenileri kazanmaktadır. Kolyeler bayanların günlük yaşantılarında sürekli taktıkları ve takmaktan da zevk aldıkları çok çeşitli kolye tasarımları ile beğenileri kazanmaktadır. Birbirinden farklı kullanma alanlarına göre tercih edilen kolye tasarımları birbirinden farklı tasarımları ve kullanım alanlarına göre tercih edebileceğiniz çok çeşitli olan modern tasarımları arasında yer alınmaktadır. koçak gold zaman ilerledikçe açılan mağazalar ve açılmayan mağazalar dışına verilen bayilikleri ile gelişimine devam etmektedir. Sizler ile koçak gold bayan kolye modellerini incelemeniz için kolye tasarımları ile şıklığınıza şıklık katacaksınız. ayak izi temalı olan koçak gold kolye detayı ise şıklığını yansıtmış olan özellikle bebeği olan anne adaylarına verilecek çok güzel bir hediye olabilir. eşinizin size verebileceği en güzel hediyedir. Bebeğinizin ayak izini gösteren çok kullanışlı bir kolye tasarımıdır. Gene bir bebek temalı elinde biberonu olan ve aynı zamanda altın kolye modeli ile anlamlı ve modern bir kolye tasarımıdır.

Aşkı ifade eden koçak gold iki kalp arasında sonsuzluk işareti iki kişinin birbirine olan sonsuz aşkını ifade etmektedir. Özellikle sevgililer gününde sevgilinize verilecek çok anlamlı ve modern bir kolye tasarımı koçak gold tasarımları ile dikkat çekecektir. Anlamlı olan koçak gold altın kolye modeli bir ağaç dalı üzerinde olan iki tane güvercin detayı olan ve ağaç dalının altında kalp detayı ile uyum içersin de olan havalı bir kolye tasarımıdır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Hayat ağacı temalı olan koçak gold altın kolye modeli üzerinde mavi nazar boncukları ie süslenmiş çok anlamlı altın kolye tasarımıdır. İstanbul aşıkları işte koçak gold tam sizlere göre tasarlamış İstanbul teması boynunuzda taşıyabileceğiniz çok havalı ve modern bir yeni trend tasarımları arasında kesinlikle yer almaktadır. İstanbul herkesin görmek için tercih edeceği bir şehirdir. Kelebek detaylı olan altın kolye modeli minik taşlar ile süslenmiş sade ve modern kolye tasarımı olacaktır. Yıllardır trend modası yaratan ve modasını yeni sezonda da modasını koruyan sonsuzluk temalı bayan altın kolye modeli her bayanda olan ve şans getirecek çok güzel bir kolye tasarımıdır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.