Kadın Moda

Kız ve Erkek Çocuk Halı Modelleri

12.02.2015
9.634
Kız ve Erkek Çocuk Halı Modelleri

Çocuk odaları zaman içinde gelişen ev tekstili içinde yer edinmiş bir çok ürünle çocukların hayal dünyasını geliştirmeye devam ediyor. Yeni sezon genç ve çocuk odaları için tasarlanmış halılar ile odaların tamamlanması ön plana çıkmış. Çocuklar için tasarlanan bir çok halı modeli ile markalar arasında büyük yarış var. Bir çok marka genç ve çocuk odalarına özel bir tasarım hazırlıyor. Çocuk odaları için tasarlanmış bir çok modelin içinden kız ve erkek çocuklarına özel olarak tasarlanmış halılar ile odalarınız tamamlanacak. Kız çocukları için pembe erkekler için ise mavi ağırlıklı tasarlanmış halılar ile çocuk odalarınız bütünlük kazanacak. Yerlere serilen halılar her zaman sade tasarımlı oluşturulmamış. Üzerine yol tasarımlı ve evlerden oluşturulmuş arabalı halı modeli erkek çocukların odalarında arabaları ile hem oyun oynayacağı bir zeminde oluşturulmuş aynı zamanda. Erkek çocukları için kahramanlar haline gelen korsan gemici ve hazinesi tema ile tasarlanmış halı erkek çocukları için tercih edilen halı modelleri arasında yer alıyor.

Erkek çocuklar için tasarlanmış halı modelleri arasında isme özel tasarımlarda tasarlanmış. Aynı zamanda çocuk halı modelleri için sadece görsellik ön plana çıkmamış. Antibakteriyel halılar ön plana çıkmış. Çocukların hijyen konusu anneler için önemli olduğundan tasarımı yapan markalar bakterilerin barınmaması için özel tasarımlarda bulunmuşlar.

Alfabe tasarımlı mavi renk halı çocukların harfleri daha çabuk kavraması açısından harika bir tasarım. Çocuklarınızla oyun oynarken üstünde harfleri kolayca öğretebilirsiniz. Erkek çocukları için tasarlanmış olan dünya haritalı halı modeli çocukların keşifleri için etkileyici aynı zamanda üstündeki hayvanlar ile hangi ülkede hangi hayvanın olduğunu ömrü boyunca unutmamasını sağlayacaktır. Uzay bilimi ile ilgilenen çocuklar için tasarlanmış güneş sistemini konu alan halı modeli çocukların bilgisini artıran halı modelleri arasında yerini alıyor. Nota temalı halı modeli hem kız hem de erkek çocuklar için oldukça uygun olan modeller arasında.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Küçük bir şato temalı kız çocuk odası halı modeli kalp detayları ve pembe rengi ile kızların odalarını tamamlayacak. Kız çocukları için daha canlı bir model arayanlar için Disney kahramanlarının olduğu halı oldukça ideal olacaktır. Biraz daha büyük olan kızlar için ise üstündeki kız modeli ile tasarlanmış halı oldukça tarz ve trend halı modelleri içinde yerini almış. Kelebek desenli beyaz halı kız çocuk odaları için renkli ve hayvan sevenler için tasarlanmış. Çizgi film kahramanlı olan pembe üzerine tek boynuzlu at desenli halı modeli kızların yine çok beğeneceği halılar arasında yerini alıyor.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.