Kadın Moda

Kız ve Erkek Bebek Ana Kucağı Modelleri

22.01.2015
7.492
Kız ve Erkek Bebek Ana  Kucağı Modelleri

Bebek büyütürken bir çok yardımcılarımız ile korumasız olan bebeklerimizi korumaya çalışırız. Bebek büyütmek büyük emek isteye ve zamanınızın büyük bölümünü ona ayırmanız anlamanı gelir. Bebekleri büyütürken odadan odaya ayrılamayan duyarlı anneler bebeklerinin yalnız kalmasını istemezler. Odadan odaya götürmek için tasarlanmış fonksiyonel ana kucağı modelleri ile bebeklerinizi büyütürken büyük yararı olacak bebek ürünleri arasında yer alıyor. Bir çok bebek yardımcı ürünlerinin başında yer alan ev tipi bebek ana kucağı ile bebeklerinizi ilk 6 aylık dönemde içinde ve yanınızda taşıyabileceğiniz bir çok model ve farklılıklar tasarlanmış ana kucağı modelleri mevcut. Bebekleri söz konusu olunca tasarımcılarında bebeklerin ilgisine duyarlı ana kucağı modelleri oluşturulmuş. Bebekler için sallanabilen ve sabit ayaklıklı tasarlanmış ve bebeklerin düşmesini önleyecek klipsli kemerlerle koruma ön plana çıkarılmış bir çok model mevcut. Bebekler en hassas döneminde yanından ayırmak istemeyen anneler iç güdüsel olarak bebeklerini koruma duygusu ile hareket eder. Bebekleriniz için birbirinden kullanışlı ve bebeğinizin omurga yapısına zarar vermeyen ana kucağı modelleri işte.

Erkek ve kız yeni doğan bebekler için ilk altı ay kullanabilecekleri modeller arasında ayaklı küçük beşik tarzında tasarlanmış kenar kısımları korumalı müzik çalar modeli ve gezegenleri simgeleyen oyuncaklarla düz ve sallanan model oldukça rahat ve fonksiyonel tasarımı ile bebekler içinde rahat edecek. Ön taraf ilerde katlanabilir fonksiyonel farklı bir model olan bebek ana kucağı tasarımı kahve renk ve bebeklerin yüzüne ışıktan rahatsız etmemesi için düşünülmüş üst fonksiyonel ayarlanabilir gölgeliği ile farklı boylara getirilebilen tasarım bebeklerin içinde her türlü rahatlığını ön plana çıkarmış durumda.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Yeni doğan bebekleri koruma kalkanı oluşturulmuş tüllü ve ayarlanabilir detayı ile bebeklerin konforu düşünülmüş bebek ana kucağı tasarımı sabit ayaklı olması sebebi ile bebeklerini sallamaya alıştırmak isteyenler için iyi bir model olmuş. Kırmızı renk ayaklıklı ve kenar kapalı üsttü açılıp kapanabilen ana kucağı tasarımı bebeklerin rahat uyku ve dinlenme molaları için tasarlanmış harika modeller arasında. Farklı bir tasarımda puantiyeli ayak kısmı eski tahta beşik tasarımına andıran ve tüllü ayarlanabilir ve sallanan model kız ve renk bebek için renk seçeneği sunulmuş. Ana kucakları modelleri arasında oval olarak tasarlanmış kahve bej renk sallanan ve bebeklerin oynaması için askılı oyuncaklarla bebeklerin ilgisini çeken ve başlık kısmı için özel yastığı ile bebeklerin rahatlığı için her şey düşünülmüş model bebeklerinizi rahat ve konforlu bir şekilde anne kucağı rahatlığı sunulmuş.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.