Kadın Moda

Kelebek Mobilya Hazır Mutfak Modelleri

13.09.2014
5.856
Kelebek Mobilya Hazır Mutfak Modelleri

Kelebek mobilya ilk hazır mutfak üreticilerindendir. 1935 yılında bu yana faaliyette olduğu için cumhuriyet tarihinin en köklü firmasıdır. Kelebek mobilya her sene yenilikci yapısı olan modern tasarımlar ile dikkat çeken çok güzel ürünleri ile beğenileri kazanan firmadır. Özgün ve çok geniş bir ürün yelpazesi vardır. Kelebek mobilya birbirinden farklı renklerin birlikte kombinlenmesi ile mutfak tasarımları ile beğenileri kazanmayı başarmış çok modern tasarımlardır. Mutfak bayanların en çok vakit geçirdiği ve geçirdiği vakitten zevk almalarını yarayan bir firmadır. Hatta bazen bütün günlerini mutfakta geçirdiklerinden dolayı kendi istedikleri gibi bir mutfak olsun isterler. Kolay kullanışlı temiz ve çok çekmeceli. Aradığınız her detaya sahip olabileceğiniz çok güzel mutfak modelleri ile beğenileri kazanacaktır. Yeşil ve kahve tonlarının bir arada kullanıldığı mutfak modeli yeşil renk parlak olarak kullanılmış ve alt detay ise ahşap olarak tamamlanmıştır. Bu mutfak modelinde lavabo ortada bulunmaktadır. Yeşil rengin parlaklığı ve şıklığı dikkat çekmektedir. Krem ve beyaz rengin bir arada kullanıldığı ve komple dolap olarak tamamlanan çok havalı ve sade bir dolap tasarımıdır.

Sadeliğin şıklığını yansıtan modern bir tasarımdır. Parlak renk olan mutfak dolapları parlaklığı ile beğenileri kazanan ve beyaz ve siyah tonlarının bir arada kullanıldığı çok şık bir mutfak dolabıdır. Sade beyaz bir mutfağınız olsa ve mutfak şıklığı ve sadeliği ile dikkatinizi çekse çok havalı ve duru bir kelebek mutfak dolabıdır. beyaz mutfak bayanlar tarafından her zaman tercih edilen bir mutfaktır. Kırmızı ve beyaz renk mutfak modeli parlaklığı ile beğenileri kazanmış çok havalı bir mutfak modelidir. Kırmızı renk mutfak modeline hava katmaktadır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Beyaz mutfak modelleri mat renk ve parlak renklerden oluşmaktadır. Parlak olan dolap modelleri parlaklıkları ile beğenileri kazanan çok havalı dolap tasarımıdır. Siyah ve ahşap renk bir arada kullanılması aslında 2014 sezonunun havasını gösteren çok şık bir mutfaktır. siyah rengin havalı olması modern yapısı ve dikkat çekici olması ile beğenileri kazanan çok şık bir mutfaktır. siyah renk bazı bayanların takıntısıdır. Parlaklığından dolayı ilk tercihleri arasında yer alacaktır. Kelebek mobilya renklerin uyumunu ve şıklığını sunan modern bir tasarımlardır. birbirinden farklı modellerde yeni sezon tasarımları ile beğenileri kazanmaktadır. Kesinlikle paylaştığımız kelebek mutfak modellerini incelemenizi önermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.