Kadın Moda

Keçe Çanta Modelleri Nasıl Dikilir & Yapılış Teknikleri

Keçe Çanta Modelleri Nasıl Dikilir & Yapılış Teknikleri

Keçe ürünleri tasarımcıların vazgeçilmezi olmuş durumda hobi işlerinde çok tercih edilen keçe kumaşı kalın olması dikişi tutması tok durması nedeniyle çok ama çok tercih edilen kalın kumaşlardan ayrıcalıklı bir kumaş türüdür.Koyun ve deve yününden elde edilen keçe oldukça dayanıklı bir kumaştır ama günümüzde gerçek keçeden çok bayanların el işi hobi ve ev aksesuarlarının bir çoğunu sentetik keçelerden hazırlıyorlar. Keçeden neler yapılmıyor ki! Benim çok ilgimi çeken konulardan ve en çok sık olarak tüm bayanların kullandığı çantalar keçeden evde kendiniz hazırlayabilirsiniz. Anlatımlı üç ayrı modeli tercih ettim anlatımı yapılışı ve modeller harika eli yatkın olanlar bu işi daha da geliştirmiş modelleri görünce çok kısa sürede elinizin altında kendi tasarımınızda bir çanta kullanmaya var mısınız? Hadi bakalım becerikli eller çanta yapmaya. Keçeyi tarihi desenlerle kaplamak sanırım modası geçmeden tasarımcıların aklına hemen geliyor Osmanlı motifleri ve İslam’ı desenleri ele alacağınız birbirinden güzel keçe çantalarını sizde gördüğünüzde beğenmemek mümkün değil diyorum. El becerisi olanların bu modelleri kesinlikle yapacağından eminim harika çanta modellerinin yanında beraber yapacağınız portföy çanta modeli ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Keçenin yayılması ile birlikte elinizde dikebileceğiniz oldukça popüler bir model çanta modelini süslemek için hobi mağazalarınızı gezebilirsiniz sizde kendinizi kaybediyor musunuz? Bilmiyorum ama hobi malzemeleri gördükçe içi açılıyor kendi tasarımınızı yapmanız için size çok fazla seçenek sunuyor.

Videoları görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentilerimizin üzerine tıklayınız.

Panda süsülenmiş harika bir spor çanta acil dışarı çıktığımızda günlük olarak kullanabileceğiniz çanta modeli oldukça şirin bir tasarımda yapıldı diyebilirim kalıbı sizde büyütebilirsiniz renk olarak canlı renkler daha güzel olacaktır diye düşünüyorum son bahara girdiğimiz bu günlerde ona yakın renkler seçimi ile hazırlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.