Kadın Moda

Karaca Yemek Takımları Modelleri

05.09.2014
7.677
Karaca Yemek Takımları Modelleri

Karaca yemek takımları modelleri birbirinden farklı modellerde olan çok güzel yemek takımlarından olmaktadır. Karaca yemek takımları yıllardır tercih edilen bir markadır. Evlenecek olan kişiler aynı zamanda karaca çeyiz setleri ile çok tercih etmektedirler. yemek takımı aslında evlerde en olması gereken detaydır. Misafirlerinize çok şık sofralar hazırlamak için en güzel yemek takımlarını tercih edilmektedir. Yemek takımları iki şekilde ayrılmaktadır. Günlük kullanılan ve özel misafirler için kullanılan yemek takımları. Durum bu şekilde olunca da yeni sezonda olan yemek takımları kesinlikle görülmeye değer tasarımlardır. Özel misafirler için olan yemek takımları genellikle çok sade çizgiler taşımaktadır. Sade olmasının yanında çok güzel şıklık katan aksesuar detayları ile beğenileri toplamaktadır. Karaca tasarımlarının günlük yemek takımları ile günlük yaşantınızda bile sofralarınız ne kadar şık tabaklarda yemek yemenize neden olmaktadır. Karaca yemek takımlarından beyaz olan ve kenarları gümüş renginde olan oval tasarlanmış modern yemek takımları sadeliğin şıklığını yansıtılmış bir yemek takımıdır. Hem sade olup hemde şıklık bir arada kullanılan bir yemek takımıdır. Kare olan yemek takımları yeni sezonda olan çok modern yemek takımıdır. Üzerinde olan gri çizgi detayları ile tamamlanmış çok modern ve bayanların çok tercih ettiği yemek takımlarından olmaktadır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Karaca yemek takımlarından renkli tasarımlar arasında yer alan ve beyaz tabak kenarlarında olan pembe ve mor çiçek detayları ile hareket katılmıştır. Osmanlı mutfaklarını anımsatan özel tasarımlar ile görkemi ve şıklığı yansıtan çok güzel yemek takımları ile kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Pastel renklerde çiçekler ile tamamlanan çok havalı bir yemek takımıdır. Siyah ve beyaz renklerde olan yemek takımları her zaman yıllar geçse de modasını kaybetmeyen çok havalı bir yemek takımıdır.

Siyah aksesuar tasarımları ile tamamlanacak çok şık sofralar olmaktadır. Son dönemlerde olan ve yeni sezon modası ile pembe renklerde olan günlük yemek takımları ile çok havalı bir yemek takımı ortaya çıkmaktadır. Sofralarınız çok renkli ve hareketli olan modern bir yemek takımıdır. Stella karaca yemek takımları simli olan ve görkemli çok havalı yemek takımıdır. Sofralarnızda çok modern duran ve beğenileri kesinlikle kazanacak yeni sezon tasarımları ile modern tasarımları ile ilgi çekecektir. Sarı simli detayları ile tamamlanan ışıltılı bir yemek takımıdır. Karaca yeni sezon yemek takımlarını inceleyerek seçimlerinizi ona göre yapmanızı önermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.